Artykuł sponsorowany  Domowe porządki wraz z Pralnią Ewy Sandomierskiej

Domowe porządki wraz z Pralnią Ewy Sandomierskiej

Sprzątanie mieszkania czy domu nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Przynajmniej większość z nas nie przepada za tym obowiązkiem. Aby utrzymać jednak w nim czystość, należy regularnie dbać o usuwanie kurzu, mycie podług i okien. Jest to szczególnie ważne dla osób zmagających się z alergią. Niektóre elementy takie jak pościel, koce czy dywany można oddać do prania chemicznego do Pralni Ewy Sandomierskiej.

Jakie akcesoria z tkaniny ze swojego domu możesz oddać do pralni?

Robiąc generalne porządki w swoim domu, warto zadbać także o dokładniejsze mycie i czyszczenie wszystkich tkanin, bowiem to właśnie na nich zbiera się najwięcej kurzu, roztoczy i alergenów, które mogą powodować infekcje górnych dróg oddechowych, a także alergie skórne. Do pralni można oddać między innymi dywany i chodniki. Tym bardziej jeśli nie mamy możliwości ich wyczyszczenia we własnym zakresie.

Do prania chemicznego idealnie sprawdzają się też firany, koce, zasłony, poszewki, pościel, kołdry i poduszki oraz wszystko, co jest wykonane z delikatnej tkaniny, a także elementy, które są na tyle duże, że nie mieszczą się w klasycznych domowych pralkach.

Dlaczego warto korzystać z usług pralni chemicznej?

Pracownik Pralni Ewy Sandomierskiej informuje:

oferujemy naszym klientom także magiel, który idealnie sprawdzi się do prasowania większych materiałów, takich jak na przykład firanki. Przez to też wszystkie produkty, które wychodzą spod naszych rąk, są gładkie i czyste.

Pranie chemiczne nie jest dobre dla każdej tkaniny, jednakże bardzo dobrze oczyszcza z wszelkich zabrudzeń i plam nawet tych tłustych. Wykorzystuje się do tego zazwyczaj dedykowane rozpuszczalniki. W odróżnieniu od klasycznego czyszczenia nie używa się w tym przypadku wody.

Opłaca się, chociaż dwa razy do roku dobrze oczyścić swoje pomieszczenie z kurzu i alergenów, które zalegają głęboko w materiałach. Oddając rzeczy w ręce doświadczonych fachowców, możemy liczyć na odświeżone i zadbane elementy, które będą służyć przez kolejne miesiące.

Opracowanie:

Ewa Sandomierska Pralnia

Leszno , Błońska 25

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas