Materiał Partnera Dlaczego warto zlecić outsourcing odzieży roboczej profesjonalnej pralni?

Dlaczego warto zlecić outsourcing odzieży roboczej profesjonalnej pralni?

Jeśli zdecydujesz się na outsourcing odzieży roboczej, możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Nie musisz już myśleć o organizacji całego procesu. Profesjonalna pralnia zajmie się też raportowaniem i transportem odzieży roboczej. To doskonałe rozwiązanie dla zakładów przemysłowych, dużych drukarni i warsztatów samochodowych. Wybierz sprawdzoną firmę.

Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu?

Przed podpisaniem umowy umów się na niezobowiązującą konsultację. Dzięki temu dostosujesz usługę do potrzeb firmy i specyfiki branży. Ustalisz cykl wymiany ubrań roboczych. Pralnia Ewa Sandomierska świadczy profesjonalne usługi dla firm. Zaproponuje terminy i częstotliwość korzystania z usług. Dzięki temu wszystkie działania będą efektywne. Skrupulatnie  zarządza jakością i czystością odzieży roboczej. Przestrzega branżowych standardów i zasad BHP. Ułatwia optymalizację poziomu zapasów ubrań roboczych. Pod uwagę bierze liczbę pracowników i sezonowość prac.

Główną zaletą outsourcingu jest spora oszczędność czasu i pieniędzy. Właściciel firmy lub zakładu może skoncentrować się tylko na podstawowej działalności. Zapewnia wysoką jakość produkcji. Ułatwia przestrzeganie zasad BHP w przedsiębiorstwie. Profesjonalnie serwisowaną odzież roboczą można wykorzystać wiele razy. Dlatego nie trzeba już stosować jednorazowych kosztownych rozwiązań.

Raportowanie odzieży roboczej

Profesjonalna pralnia chemiczna korzysta z automatycznego, nowoczesnego systemu rejestracji i sortowania ubrań. W ten sposób każdy pracownik dostanie własny komplet czystej i wyprasowanej odzieży roboczej. Na rynku można znaleźć oprogramowania różnych firm, które ułatwiają monitorowanie i zarządzanie odzieżą w pralni. Pozwala dokładnie raportować całą usługę, od odbioru odzieży od klienta przez segregację, prasowanie, naprawę, pranie aż do przekazania odzieży klientowi. Każde ubranie jest skanowane czytnikiem kodów kreskowych przez pracownika lub samodzielny czytnik RFID-UHD. Dzięki temu nic się nie zgubi i nie pomyli. Aplikacja zewnętrzna umożliwia klientom łatwy i szybki dostęp do systemu. W ten sposób mogą sprawdzić, co w danej chwili dzieje się z odzieżą. Każde ubranie ma unikalny identyfikator.

Do kogo przede wszystkim skierowany jest outsourcing odzieży roboczej?

Koszty wyposażenia pracowników w profesjonalną odzież roboczą, można bez problemu rozłożyć na mniejsze, miesięczne opłaty. Wtedy nie będą nadmiernie obciążać firmowego budżetu. Z takiej usługi korzystają przede wszystkim właściciele firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Jest również chętnie wybierana przez zakłady przetwórstwa spożywczego, które działają w oparciu o system HPPC i mają rygorystyczne wymagania dotyczące czystości i higieny.

Opracowanie:

Ewa Sandomierska Pralnia

Leszno , Błońska 25

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas