Materiał Partnera Czyszczenie parą – jakie usługi oferuje Mobilna Myjnia Parowa Michała Hanca?

Czyszczenie parą – jakie usługi oferuje Mobilna Myjnia Parowa Michała Hanca?

Para wodna może być wykorzystywana do czyszczenia rozmaitych powierzchni. Czyszczenie parowe wykorzystuje się do usuwania zabrudzeń np. z samochodów. Aby możliwe było wykonanie takiej pracy, niezbędne jest posiadanie specjalistycznej myjki parowej. Urządzenie to ma Mobilna Myjnia Parowa, której właścicielem jest Michał Hanc. Dzięki niej możliwe jest czyszczenie i usuwanie drobnoustrojów z różnych powierzchni. Zobacz, jakie usługi oferuje wspomniana firma sprzątająca.

Gdzie zastosowanie ma czyszczenie za pomocą pary?

Sprzątanie to jeden z podstawowych obowiązków, jakie musimy wykonywać regularnie. Jednak sprzątanie i czyszczenie nie dotyczy wyłącznie domów, mieszkań lub innych lokali. Dbać należy również o czystość rozmaitych pojazdów, maszyn i konstrukcji. Mobilna Myjnia Parowa Michała Hanca z Chełma w województwie lubelskim to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w czyszczeniu parowym rozmaitych powierzchni. Metoda ta wykorzystywana jest przez pracowników wspomnianej firmy do usuwania zabrudzeń z:

  • samochodów,
  • maszyn budowlanych,
  • maszyn rolniczych,
  • innego rodzaju sprzętu.

Nie da się ukryć, że zanieczyszczenia mają niekorzystny wpływ na działanie rozmaitych maszyn. Poza tym skracają ich żywotność i przyczyniają się do powstawania np. korozji lub innych usterek. Aby temu zapobiec, niezbędne jest regularne czyszczenie maszyn. Czyszczenie parowe oferowane przez Mobilną Myjnię Parową Michała Hanca sprawdza się znacznie lepiej od tradycyjnych metod, ponieważ jest to dokładniejsza technika. Poza tym dzięki wysokiej temperaturze pary można również pozbyć się niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów, w tym wirusów, bakterii, pleśni czy grzybów.

Jakie inne powierzchnie można czyścić parą?

Czyszczenie parowe wykorzystywane jest nie tylko do usuwania zabrudzeń z maszyn i pojazdów. Mobilna Myjnia Parowa Michała Hanca oferuje swoim klientom także usługi parowego czyszczenia biur. Dzięki nim przedsiębiorcy nie muszą martwić się o nieczystości w miejscu pracy. Przedsiębiorcy mogą skorzystać także z innych usług wspomnianej firmy sprzątającej, a mianowicie z czyszczenia parowego hal produkcyjnych. Takie usługi są znacznie szybsze od tradycyjnego pozbywania się zabrudzeń, a do tego dają lepsze efekty. Uzupełnieniem oferty Mobilnej Myjni Parowej jest dezynfekcja powierzchni. W tym celu używa się specjalistycznych środków mających na celu zabicie bakterii, pleśni, wirusów i innych mikroorganizmów. Oczywiście stosowane preparaty są zgodne z obowiązującymi normami.

Dodatkowo wspomniana firma świadczy usługi prania i dezynfekcji wykładzin i dywanów. Warto podkreślić, iż mycie parowe nie przyczynia się do niszczenia tkanin, a jednocześnie pozwala pozbyć się nawet starego, zalegającego brudu. Dzięki temu dywany i wykładziny odzyskują dawny blask.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas