Materiał Partnera Czynności notarialne na najwyższym poziomie z kancelarią notarialną Weronika Wasilewska

Czynności notarialne na najwyższym poziomie z kancelarią notarialną Weronika Wasilewska

Notariusz to osoba, której usługi są nam niezbędne w wielu sytuacjach dotyczących oczywiście rozmaitych czynności prawnych, o których mowa w ustawie Prawa o notariacie z dnia 14 lutego, 1991 roku. Jedno z miejsc, w których załatwimy tego typu sprawy stanowi Kancelaria notarialna Weronika Wasilewska. Poznajmy najważniejsze informacje na temat czynności notarialnych. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

Kim jest notariusz i jakie usługi oferuje?

Notariusz, określany dawniej mianem rejenta, to osoba zaufania publicznego powoływana przez Ministra Sprawiedliwości. Specjalista ten zajmuje się czynnościami prawnymi mającymi na celu nadanie określonym dokumentom charakteru urzędowego. Wśród najważniejszych usług oferowanych przez notariusza wymieniamy przede wszystkim sporządzanie aktów notarialnych.

Mowa tutaj między innymi o testamentach, umowach sprzedaży nieruchomości, a także o umowach oraz aktach założycielskich spółek. Oprócz tego notariusz Weronika Wasilewska zajmuje się również tworzeniem protokołów (np. z zebrania wspólnoty mieszkaniowej), a także sporządzaniem wszelkiego typu poświadczeń dotyczących chociażby stwierdzenia własnoręczności podpisu wraz z wzorami podpisów.

Do kogo skierowana jest oferta notariusza?

Usługi oferowane przez notariusza są skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i właścicieli spółek oraz do innych podmiotów, które wymagają zastosowania czynności notarialnych w swojej działalności. Bardzo szeroki wachlarz usług z tego zakresu posiada w swojej ofercie sprawdzona kancelaria notarialna Weronika Wasilewska. Tego rodzaju czynności okazują się być niezbędne chociażby w przypadku postępowania spadkowego, gdzie należy bardzo precyzyjnie określić wszystkich spadkobierców zarówno ustawowych, jak i testamentowych.

Nie wolno tutaj zapominać również o sytuacjach, w których kupujemy bądź sprzedajemy nieruchomość. Tego rodzaju pomoc przydaje się także w przypadku potrzeby przekazania na przechowanie ważnych dokumentów oraz depozytu pieniężnego.

Opracowanie:

Kancelaria Notarialna Weronika Wasilewska

Warszawa , Bobrowiecka 1 lok. A03

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas