Materiał Partnera Czym kierować się podczas wyboru miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej dla pracowników?

Czym kierować się podczas wyboru miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej dla pracowników?

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, to dobrze wiesz, że docenieni i kompetentni pracownicy są kluczem do sukcesu Twojego biznesu. W związku z tym, oprócz różnych programów motywacyjnych i gratyfikacji pieniężnej, niezwykle ważne jest także zadbanie o samopoczucie pracowników. Można pozytywnie na nie wpłynąć organizując przyjęcie firmowe w Domu Weselnym przy Skansenie, które może być połączone z wyjazdem integracyjnym w urokliwe miejsce.

Jakie korzyści dla pracodawcy przynosi organizacja imprez firmowych?

Każdy kto prowadzi własny biznes lub jest menagerem firmy zatrudniającej pracowników, dobrze wie, że odgrywają oni kluczową rolę i mają wpływ na osiągany przed przedsiębiorstwo sukces. Pracownicy muszą mieć dobre warunki pracy, odpowiednia wypłatę, a oprócz tego powinni czuć się szanowani i doceniani w zespole. Dzięki temu podwładni, będą w dużo większym stopniu utożsamiać się ze strategią firmy, jej misją, a także czuć się częścią niej. Aby pracownicy byli wydajni i efektywni w pracy, muszą zachować równowagę pomiędzy życie  prywatnym, a pracą. Gdzieś pomiędzy tymi dwoma wyznacznikami znajduje się również rozrywka. Jeżeli w życie Twojego zespołu pracowniczego wkradnie się rutyna, to będą oni mieli zbyt przewidywalne życie i stracą chęci na podejmowanie nowych wyzwań zawodowych.

W związku z tym, dobrym pomysłem może okazać się zorganizowanie imprezy firmowej w urokliwym miejscu jak Dom Weselny przy Skansenie w Ustroniach Morskich, który dzięki lokalizacji w klimacie nadmorskim, może być połączona z wspólnym wyjazdem całego teamu nad morze Bałtyckie. Co więcej, lokal ten dysponuje dla gości również 60 miejscami noclegowymi, z których mogą skorzystać Twoi pracownicy i cieszyć się wspólnym wyjazdem, który rozluźnia atmosferę oraz niweluje różne zgrzyty pomiędzy pracownikami. Czasem warto pokazać z dobrej strony, jako szef, który nie zawsze skupia się tylko i wyłącznie na wyznacznikach pracy.

Gdzie i jak warto zorganizować imprezę firmową?

Impreza firmowa jest takim wydarzeniem, na które czeka wiele osób i musi być ona zorganizowana jak najlepiej i wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Oprócz dłuższego, np. weekendowego wyjazdu pracowników nad morze połączonego z imprezą firmową, dobrym wyjściem może okazać się również stworzenie wyjazdu szkoleniowego, który zakończy się wieczornym bankietem. Powodów do świętowania zespołu pracowniczego może być wiele, jak np. duży sukces lub coroczna tradycja, wpisująca się w wizerunek Twojej firmy. Jako szef, musisz pokazać, że zależy Ci na pracownikach i zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną imprezy i pyszne jedzenie, będące wyznacznikami każdej porządnej uroczystości. Na bankiecie firmowym nie może zabraknąć posiłków tradycyjnych, pochodzących z kuchni staropolskiej, jak i dań nowoczesnych, które są cenione przez coraz większą ilość osób.

Dom Weselny przy Skansenie oferuje nie tylko organizuję wesel, ale także wielu imprez w pięknej, eleganckiej i klimatyzowanej i nowocześnie oświetlonej sali, która może być udekorowana według Twoich indywidualnych upodobań. A menu przez Ciebie skomponowane będzie sprawnie i estetycznie serwowane przez kelnerów. Nie bez znaczenia jest także możliwość skorzystania z sporego ogródka, w którym zaproszone osoby będą mogły chwilę odetchnąć i zażyć świeżego powietrza. W takim miejscu możesz zorganizować również spotkania biznesowe, szkolenia czy eventy firmowe. A przy okazji, można skosztować wypiekanego zgodnie z wypracowywanymi przez lata naturalnymi recepturami pieczywa, wypiekanego w 120-letnim piecu chlebowym, co może być dodatkową atrakcją dla Twoich podwładnych. 

Opracowanie:

Dom Weselny przy Skansenie

Ustronie Morskie , Kołobrzeska 9

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas