Materiał Partnera Co znajdziesz w ofercie firmy sprzątającej?

Co znajdziesz w ofercie firmy sprzątającej?

Firmy sprzątające oferują różnego rodzaju usługi, jednak nie każdy je zna. W ofercie większości renomowanych firm sprzątających znajdziesz zarówno gruntowne porządki po remoncie, jak i lekkie, regularne prace porządkowe. Obsługiwane obiekty to nie tylko prywatne domy, ale również obiekty handlowe, biurowce, jak i przedsiębiorstwa. Poznaj szczegółową ofertę!

Oferta firmy sprzątającej - czy wiesz co się w niej znajduje?

Jak już wspomnieliśmy na samym początku, oferta firmy sprzątającej jest bardzo zróżnicowana, oczywiście wiele zależy od tego, jaką firmę wybrałeś. Jednak poniżej przedstawimy Ci listę usług, które powinny obowiązkowo znaleźć się w każdym zakładzie, który oferuje sprzątanie innych obiektów,  mianowicie są to:

  • mycie specjalistyczne okien
  • mycie ścian i świetlików dachowych
  • zabezpieczenie podłóg
  • odkurzanie
  • mycie podłóg
  • czyszczenie mebli tapicerowanych
  • świadczenie prac konserwacyjnych
  • pielęgnacja ogrodów
  • odśnieżanie
  • koszenie trawy.

Jak widzisz, ostatnie z wymienionych usług zaliczane są do prac pielęgnacyjnych i porządkowych na zewnątrz. Warto skorzystać z usług firmy, która zajmie się zarówno wnętrzem, jak i sprzątaniem na zewnątrz, tylko wtedy Twój dom będzie w idealnym stanie, a zaproszenie gości nie będzie wywoływało u Ciebie poczucia wstydu!

Jedną z firm, która oferuje profesjonalne usługi sprzątające jest Ecoo Clean. Przy wykonywaniu powierzonych prac pracownicy korzystają z wysokiej klasy narzędzi, optymalnych rozwiązań, a także specjalistycznych  środków czystości. To wszystko razem zapewnia wysoką jakość świadczonych usług, dokładnie wysprzątane mieszkanie, a także zabezpieczone powierzchnie. Każda zatrudniona w firmie osoba posiada niezbędne umiejętności oraz wiedzę, dzięki czemu wie, jakiego rodzaju środków czystości użyć. W końcu do paneli, płytek, jak i drewna potrzebne są nieco inne detergenty. Ważne również, aby były bezpieczne dla ludzi i środowiska! Jest to niezwykle istotne, jeśli w Twoim mieszkaniu przebywają dzieci, które raczkują lub bawią się na podłodze.

Jak często powinna przychodzić ekipa sprzątająca?

Tutaj wszystko zależy od Twoich oczekiwań, jak i rodzaju sprzątanego obiektu. Jeżeli jest to firma, w której pracują setki osób, dobrze byłoby korzystać z usług firmy sprzątającej codziennie. W przypadku, gdy zatrudniasz ekipę sprzątającą do domu, wystarczy, że przyjdą 2 razy w tygodniu. Jeżeli zdecydujesz, że jest to zbyt często, lub rzadko, bez problemu możesz zmienić swoje ustalenia!

Opracowanie:

Podziel się