Materiał Partnera Co wchodzi w zakres profesjonalnych usług domu pogrzebowego Zakład Usług Pogrzebowych Janusz Piskorski?

Co wchodzi w zakres profesjonalnych usług domu pogrzebowego Zakład Usług Pogrzebowych Janusz Piskorski?

Śmierć członka rodziny to tragedia dla wszystkich bliskich. Formalności związane z pochówkiem powodują niepotrzebny stres i przeszkadzają w spokojnym przeżywaniu żałoby. Z tego powodu dobrze jest wynająć Zakład Pogrzebowy, który zajmie się wszystkimi niezbędnymi przygotowaniami, takimi jak elementy wizualne ceremonii, przygotowanie zwłok do pochówku oraz organizacja stypy.

Dom Pogrzebowy w Nysie – z czego się składa?

Budynek zakładu mieści się w Nysie, tuż obok Cmentarza Komunalnego. W jego skład wchodzi nie tylko biuro obsługi klienta i zaplecze techniczne, ale również własna kaplica pożegnań. Firma posiada również własną chłodnię, dzięki czemu zwłoki naszych bliskich mogą spokojnie przeczekać czas do pogrzebu, nawet w okresie wiosenno-letnim. Drugie biuro znajduje się w tej samej miejscowości, przy ulicy Matejki 4, natomiast zlecenia można składać także w Głuchołazach tuż obok szpitala. Dużą zaletą zakładu jest możliwość świadczenia usług na terenie całego kraju.

Zakres usług

Do usług Zakładu Pogrzebowego Janusz Piskorski należy przede wszystkim całodobowy transport zwłok do chłodni, dzięki czemu jest zawsze do dyspozycji klienta. Firma organizuje i wykonuje wszystkie niezbędne czynności związane z przygotowaniem ciała oraz pochówkiem, takie jak:

  • przebranie zmarłego w odzież żałobną
  • rezerwacja miejsca i dopełnienie wszystkich formalności w przypadku pogrzebu na Cmentarzu Komunalnym znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie, a także na innych cmentarzach komunalnych i parafialnych
  • wykonanie grobu ziemnego oraz murowanego
  • tanatokosmetyka – profesjonalna charakteryzacja zmarłego
  • czynności związane z kremacją zwłok
  • oprawa wizualna, w tym muzyczna ceremonii pogrzebowej
  • bezprzewodowe nagłośnienie
  • pomoc w organizacji stypy

Sprzedaż akcesoriów pogrzebowych

Dom pogrzebowy prowadzi również własną sprzedaż niezbędnych akcesoriów pogrzebowych, takich jak tabliczki, trumny i wieńce. Kompozycje są wykonywane zarówno z kwiatów sztucznych, jak i żywych. Można je wybrać spośród standardowych, gotowych wiązanek, jak i zamówić wykonanie wedle indywidualnego projektu.

Dodatkowe życzenia klienta

W przypadku jakichkolwiek pomysłów dotyczących ceremonii pogrzebowej (własna muzyka, specjalne mowy pogrzebowe itp.) lub akcesoriów, pracownicy zakładu są otwarci na wszystkie propozycje. Ceny wszystkich usług różną się ze względu na zakres, który wybierze klient. Indywidualne życzenia każdego klienta będą realizowane, o ile pozwolą na to możliwości. W razie jakichkolwiek pytań kontakt można znaleźć na stronie internetowej biura pogrzebowego. Trumny w niestandardowych wymiarach należy zamawiać odpowiednio wcześnie, aby producent miał czas na ich wykonanie.

Opracowanie:

Podziel się