Artykuł sponsorowany Ciążowe sesje plenerowe – studio fotograficzne Marcin Rurarz Fotografia

Ciążowe sesje plenerowe – studio fotograficzne Marcin Rurarz Fotografia

Zastanawiasz się czy skorzystać z sesji plenerowej w ciąży? Masz obawy czy takie zdjęcia są dla ciebie? Odpowiedź jest prosta: oczywiście, że tak! To najlepsza pamiątka z tak ważnego okresu twojego życia z maluszkiem. Ciążowe sesje plenerowe pozwalają utrwalić piękno niepowtarzalnej chwili, do której będziesz mogła wrócić nawet po wielu latach. Poznaj ofertę studia fotograficznego Marcin Rurarz Fotografia!

Sesja plenerowa w ciąży – bajeczne zdjęcia w pięknym otoczeniu

Nie każda z nas czuje się w ciąży komfortowo – szczególnie w ostatnich tygodniach, kiedy całe zamieniamy się w tęsknotę i oczekiwanie na maluszka. Często targają nami skrajne emocje – od lęku po szczęście, które wyciska łzy. I choć początkowo jesteśmy pełne obaw i niepewności – z czasem te uczucia się zacierają, a do okresu ciąży wracamy z nostalgią. To niepowtarzalny czas, który warto utrwalić na fotografii. Sesja plenerowa wykonana przez profesjonalistę wydobędzie twoje naturalne piękno, delikatność i radość, a unikalne miejsca podkreślą charakter chwili.

Profesjonalne studia fotograficzne współpracują często z projektantami, którzy tworzą suknie do sesji plenerowych w ciąży. Kobieta w takim wydaniu może się poczuć wyjątkowo i pięknie, wzmocnić pewność siebie i zrelaksować. Studio Fotograficzne Marcin Rurarz fotografia proponuje do sesji plenerowych suknie uszyte przez projektantkę Ewę Jobko. Kreacje są zwiewne, żywe i doskonale podkreślają ciążowy brzuszek oraz wydobywają kobiece piękno. W połączeniu z  naturalnym otoczeniem powstają portrety i zdjęcia w niemalże baśniowym wymiarze.

Sesje okolicznościowe

Od sesji plenerowej w ciąży możesz zacząć budować fotograficzną historię twojego dziecka – od ostatnich tygodni pod twoim sercem, aż po sesje rodzinne i okolicznościowe, jak chrzciny czy komunia. Fotografia wykonana przez Marcina Rurarza to wspaniała pamiątka, która uwiecznia towarzyszące wam emocje. Specjalista wykonuje także profesjonalne sesje w studio. Doświadczenie, zmysł artystyczny, poczucie estetyki i piękna oraz precyzja pozwalają na tworzenie unikalnych fotografii, które są doceniane w ogólnopolskich konkursach fotograficznych.

Atelier Marcin Rurarz Fotografia to miejsce, w którym poczujesz się swobodnie – również wtedy, gdy zdecydujesz się na sesję portretową.  Cicha obecność fotografa może ci towarzyszyć także w dniu ślubu i wesela oraz w czasie innych, równie ważnych uroczystości rodzinnych. Usługi fotograficzne kierowane są jednak do każdego, a specjalista wykonuje także sesje biznesowe.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas