Artykuł sponsorowany Biuro ze szkła – szklane domy  czy symbol luksusu?

Biuro ze szkła – szklane domy czy symbol luksusu?

Szkło coraz częściej gości w biznesie – projektanci prześcigają się w zastosowaniu szkła w biurach i gabinetach. Dzieje się tak, dlatego że szkło jest materiałem niezwykle wdzięcznym: proste a jednocześnie trwałe, eleganckie, odporne na wilgoć, nadające wnętrzom lekkości i przestrzeni. Czy słusznie szkło w biurach kojarzy nam się z luksusem?

Nowoczesny trend

Nie da się ukryć, że ściany i zabudowy szklane pojawiają się w biurach coraz częściej. Ich zadaniem jest podzielenie dostępnej przestrzeni na mniejsze części. Przeźroczyste szkło nie ogranicza dopływu światła do pomieszczenia, a to z kolei czyni pracę przyjemniejszą. Ponadto, takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy przełożony znajduje się w innym pomieszczeniu niż jego zespół, a chce zachować stały nadzór nad pracownikami – w przestrzeni podzielonej szklanymi ścianami zachowuje jednocześnie dystans i wgląd w pracę grupy.

Personalizacja

W niejednym biurze szkło może rozszerzyć możliwość personalizacji pomieszczenia. W przypadku na przykład agencji reklamowych, artystów czy  dekoratorów wnętrz, na szkle możemy umieścić odpowiedni nadruk prezentujący jednocześnie portfolio lub osiągnięcia danej firmy. Jest to niezwykle oryginalny sposób przyciągnięcia uwagi klienta i pokazania tego, co potrafimy najlepiej. Mamy możliwość także nadania pomieszczeniom odpowiedniego charakteru i wprowadzenia atmosfery pomocnej w naszej branży, np. poprzez szkło z nadrukowanymi krajobrazami w biurze podróży.

Luksus czy praktyczne rozwiązanie?

Biuro ze szkła nie jest już luksusem. Obecnie zabudowy szklane są tańsze niż kiedyś, w dodatku prezentują wyższą jakość niż jeszcze kilka lat temu. Możemy zamówić je na wymiar w firmie produkującej drzwi i konstrukcje szklane, np. firma DUBIELGLASS

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas