Materiał Partnera Usuń znamiona i blizny z pomocą gabinetu Dr Pernak

Usuń znamiona i blizny z pomocą gabinetu Dr Pernak

Od lat zmagasz się ze wstydliwym problemem, jakim są blizny? A może posiadasz nieestetyczne znamię, które przeszkadza Ci w codziennym funkcjonowaniu? Z tymi problemami możesz zgłosić się na przykład do gabinetu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Dr Pernak, gdzie specjalista usunie znamiona oraz blizny. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do poniższego wpisu.

Jak przebiega zabieg chirurgicznego usuwania znamion i blizn?

Usuwanie znamion i blizn poprzedza konsultacja lekarska, podczas której chirurg plastyczny może zlecić wykonanie zestawu badań potwierdzających stan zdrowia pacjenta. Jeśli wszystko będzie w porządku, to specjalista ustali termin i poprosi o unikanie palenia tytoniu na około 4 tygodnie przed i po zabiegu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nikotyna zaburza proces gojenia ran. Chirurgiczne usuwanie odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Jeśli chodzi o znamiona, to specjalista wycina je i w razie potrzeby zakłada szwy. Natomiast w przypadku blizn może podjąć również inne działania takie jak: przeszczep skóry, użycie ekspanderów czy schowanie blizny w zagięciach skóry. Po zabiegu należy: przestrzegać zaleceń lekarza, zgłosić się do gabinetu w celu usunięcia szwów (do 7 dni) i unikać ekspozycji na promienie słoneczne.

Gdzie wykonać zabieg usuwania znamion i blizn?

Jednym z miejsc, które zajmuje się usuwaniem znamion oraz blizn jest gabinet chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Dr Pernak. Działa on na rynku od 1999 roku i jego siedziba znajduje się w Gdańsku, w województwie pomorskim. Możesz zgłosić się tam również w celu powiększenia lub zmniejszenia piersi, wykonania ginekomastii, plastyki ramion, wszczepienia implantów brody, skorygowania powiek, nosa czy uszu. Poza tym specjalista zajmuje się leczeniem nadpotliwości, fotoodmładzaniem, wygładzaniem zmarszczek, liposukcją, karboksyterapią, podawaniem osocza bogatopłytkowego, ujędrnianiem skóry, laserową depilacją ciała oraz usuwaniem żylaków.

Opracowanie:

Dr Pernak Specjalistyczna praktyka lekarska

Gdańsk , al. Grunwaldzka 549 lok. 1

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas