Materiał Partnera Stylizacja paznokci - zaufaj profesjonalistce

Stylizacja paznokci - zaufaj profesjonalistce

Piękne, zadbane paznokcie są bez wątpliwości wizytówką każdej eleganckiej i modnej kobiety. Wiele kobiet próbuje samodzielnie stylizować swoje paznokcie, co może jednak skończyć się osłabieniem i zniszczeniem paznokci.

Stylizacja paznokci - dlaczego warto udać się na profesjonalny manicure?

O powody, dla których warto udać się do profesjonalisty na manicure, zapytaliśmy ekspertkę z salonu Angel Studio Piękna Angelika Warzocha. Jak podkreśla ona, wiele jest powodów, dla których lepiej manicure hybrydowy czy przedłużanie paznokci warto wykonać u kosmetyczki. Najważniejsze zalety stylizacji paznokci u doświadczonej stylistki to:

  • Stosowanie godnych polecenia produktów - podczas stylizacji paznokci stylistka korzysta tylko z najlepszych, godnych polecenia oryginalnych produktów i sprzętów. Takie kosmetyki i sprzęt kosztują sporo i mało kto może sobie pozwolić na taką inwestycję w domu.
  • Ogromna wiedza na temat paznokci - stylistki paznokci mają wiedzę nie tylko na temat tego, jakie zdobienia są aktualnie modne, ale także na temat zdrowia i pielęgnacji paznokci. Stylistka może zwrócić uwagę na przykład na jakiś problem z paznokciami, który nie wydawał się nam znaczący.
  • Higieniczne warunki - kiedy wykonujesz manicure albo pedicure samodzielnie lub z pomocą koleżanki, to nie możesz liczyć na to, że warunki będą w 100% higieniczne. W salonie stylizacji paznokcie dostępne i stosowane są środki odkażające, a także urządzenia, które sterylizują narzędzia pracy stylistki. Można mieć pewność, co do najwyższej higieny usługi.
  • Unikanie zniszczeń przez błędy - kiedy dopiero uczysz się wykonywania stylizacji paznokci może pojawić się wiele błędów. Niestety, ale każdy błąd to ryzyko uszkodzenia płytki paznokci - o wiele lepszym rozwiązaniem jest zaufanie profesjonalnej stylistce.
  • Modny manicure - kiedy wybierasz się do salonu stylizacji paznokci masz pewność, że Twój manicure będzie zgodny z najnowszymi trendami.
  • Warto pamiętać także o tym, że wybranie się na manicure czy pedicure mamy po prostu chwilę dla siebie - możemy po prostu skupić się na chwili spokoju i miło spędzić czas.

Jak wybrać godną polecenia kosmetyczkę?

Kiedy chodzi o stylizację paznokci, naprawdę warto udać się do godnej polecenia stylistki paznokci. Ale jak wybrać najlepszą? W tym przypadku nie ma lepszego rozwiązania niż kierowanie się rekomendacjami i dotychczasowymi pracami. Dobra stylistka paznokci nie będzie miała problemów z tym, żeby chwalić się swoimi dotychczasowymi pracami, a jej klientki z pewnością będą rekomendować jej usługi.

Opracowanie:

Angel Studio Piękna Angelika Warzocha

Stalowa Wola , Poniatowskiego 19J

  • tel. 786 297 844

Podziel się