Materiał Partnera Sprawdź, jakimi metodami możesz ujędrnić swoje pośladki, zanim nadejdzie lato.

Sprawdź, jakimi metodami możesz ujędrnić swoje pośladki, zanim nadejdzie lato.

Lato to pora roku, kiedy nieco bardziej odsłaniamy ciało ze względu na wysokie temperatury. Jednak nie zawsze jesteśmy zadowoleni z wyglądu naszej figury. Szczególnie problematyczne bywają pośladki, które wraz z wiekiem mogą tracić swoją jędrność i kształt. Jednak korzystając z zabiegów kosmetycznych lub medycyny estetycznej można skutecznie poprawić wygląd pośladków w stosunkowo krótkim czasie. Jakie zatem metody mamy do dyspozycji?

Endermologia - skutki

Jednym z zabiegów kosmetologii estetycznej, który oddziałuje na jędrność skóry jest endermologia. Jest to zabieg wykorzystujący zasadę masażu podciśnieniowego, podczas którego dogłębnie stymulowane są tkanki skóry. Dodatkowo podczas masażu wykorzystuje się połączenie RF oraz laser IR. Wiązka lasera biostymulującego i fale radiowe oddziałują na głębokie warstwy skóry, docierając do tkanki tłuszczowej. Tam na skutek wysokiej temperatury dochodzi do przyspieszenia metabolizmu tkanki tłuszczowej. Innymi słowy, nadmiar tkanki tłuszczowej oraz innych niepotrzebnych i nagromadzonych substancji zostaje szybciej wydalony z organizmu. Dlatego zabieg doskonale sprawdza się na jędrne pośladki, gładką skórę oraz jej poprawne napięcie.

Liposukcja kawitacyjna – czy pomaga?

Kolejnym zabiegiem, który pozwoli efektywnie ujędrnić, a dodatkowo wyszczuplić pośladki jest liposukcja kawitacyjna. Zabieg oferuje między innymi salon Studio Figura z wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Polega na wykorzystaniu ultradźwięków do miejscowego usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Mikromasaż tkanki przy pomocy wahań fali ultradźwiękowej redukuje objętość i przyspiesza usuwanie tłuszczy z organizmu poprzez pobudzenie układu limfatycznego. W efekcie skóra na pośladkach jest gładka i ujędrniona. Zabieg jest niezwykle skuteczny oraz należy do przyjemnych. W połączeniu ze zbilansowaną dietą pozwala na osiągnięcie długotrwałych efektów w postaci jędrnych i kształtnych pośladków.

Roll Shaper – jak wpływa na nasze ciało

Jak wiadomo nic tak korzystanie nie wpływa na wygląd naszego ciała jak aktywność fizyczna i zbilansowana dieta. Dlatego warto również modelować sylwetkę poprzez fitness z wykorzystaniem różnorodnych akcesoriów. Przykładem jest urządzenie Roll Shaper, które wykonuje masaż na wybranej partii ciała. Głównym efektem, jaki uzyskamy korzystając z tego rodzaju urządzenia, jest pobudzenie układu limfatycznego oraz krążenia. Jego pobudzenie wpływa na wygląda skóry. Regularne masaże przy pomocy Roll Shaper pozwalają pozbyć się uporczywego cellulitu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas