Materiał Partnera Specjalistyczna pomoc dla naturalnego wyglądu – profesjonalne przedłużanie włosów.

Specjalistyczna pomoc dla naturalnego wyglądu – profesjonalne przedłużanie włosów.

Dbając o swoje naturalne włosy większość kobiet dąży do tego, aby w jak najszybszym tempie stały się one gęste, długie, a także zdrowe i błyszczące – co jest oznaką zadbanych i silnych włosów. Często również metodą prób i błędów, odwiedzając różne salony fryzjerskie, próbujemy dotrzeć do profesjonalistów, którzy spełnią nasze oczekiwania, a jednocześnie wykażą się odpowiednią wiedzą, i w razie potrzeby posłużą ekspercką radą, pomagając dokonać właściwego wyboru, co do długości fryzury, jej koloru czy ułożenia. Szczególnie istotny jest wybór profesjonalnej usługi, gdy w grę wchodzi przedłużanie włosów, które wynika najczęściej z chęci szybkiej zmiany fryzury, szybkiego powrotu do ulubionych, długich włosów. Profesjonalne przedłużanie to zabieg, którego efekt jest widoczny, a jednocześnie niewidzialny.

Profesjonalna wiedza kluczem do prawidłowego przeprowadzenia zabiegu przedłużania

Fryzura i jej układ to jeden z aspektów, na które kładziony jest szczególny nacisk, a jednocześnie bardzo często również podlega on znacznym zmianom. Regularna chęć zmiany prowadzi do tego, że często z włosów krótkich, nagle pojawia się chęć do powrotu do długiej fryzury. Zabieg przedłużania włosów to ratunek dla wszystkich tych, którzy żałują podjętej decyzji o ich ścięciu, lub szybko chcą powrócić do ulubionej fryzury. Specjaliści z Hair – Spa, salonu zlokalizowanego w Warszawie, realizują usługę przedłużania włosów. Dzięki ich doświadczeniu, wielu szkoleniom i prawidłowemu podejściu do wykonywanej pracy, mogą świadczyć usługi najwyższej jakości, czego właśnie oczekują od nich odbiorcy. Fryzjer to zawód, który musi zdobyć stuprocentowe zaufanie swoich klientów. Szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzi zabieg przedłużania włosów. Ta sztuka wymaga od fryzjerów dużej wiedzy i doświadczenia.

Specyfikacja zabiegu wyznacznikiem do profesjonalnego wykonania

Zabieg przedłużania włosów można wykonać na kilka sposobów. Jednak szczególnie ważne jest, aby efekt końcowy był widoczny, choć osiągnięty dzięki niewidocznym połączeniom. Klientka powinna móc pochwalić się dłuższą fryzurą, wypielęgnowanymi i pełnymi blasku włosami. Zabieg ten nie może więc naruszać również naturalnej struktury włosa. Właściwie wykonany nie osłabia i nie niszczy naturalnych cebulek. Prawidłowo przeprowadzony proces, powinien mieć wpływ jedynie na efekt wizualny. Dzięki posiadanej wiedzy fryzjerzy z Hair – Spa mogą świadczyć usługi przedłużania włosów z wykorzystaniem najlepszych narzędzi i produktów, jednocześnie zwracając uwagę na indywidualne podejście do każdego klienta i danego typów włosów, na których przeprowadzany jest zabieg. Świeże spojrzenie, jak również zaangażowanie ekspertów mają tutaj wyjątkowo ważne znaczenie.

Opracowanie:

Hair-Spa Iwona Sobolewska

Warszawa , Grochowska 56 lok.u4

Podziel się