Artykuł sponsorowany Salon fryzjerski MW Studio – przepis na udane upięcie okolicznościowe

Salon fryzjerski MW Studio – przepis na udane upięcie okolicznościowe

Są w naszym życie takie chwile, kiedy chcemy wyglądać wyjątkowo, niczym gwiazda show biznesu na jakiejś ekskluzywnej gali. Zwykle jest to ślub – własny bądź kogoś bliskiego, Sylwester, Andrzejki lub jubileuszowa impreza firmowa. Dopełnieniem eleganckiej sukienki i profesjonalnego makijażu jest oczywiście fryzura. Salon fryzjerski MW Studio z Rumi słynie z pięknych upięć okolicznościowych. Co obecnie jest na topie?

Modne fryzury okolicznościowe

Ciasny kok, komunijne loki czy włosy potraktowane „gofrownicą” już dawno są passe. Obecnie odchodzi się też od misternych fryzur, które mają pokazać umiejętności fryzjera, ale które nie zawsze pasują do urody klientki. Jak przekonuje fryzjerka z salonu MW Studio - dzisiejsze trendy stawiają na lekkość, swobodę i naturalność. W modzie są romantyczne upięcia, warkocze, kłosy i hollywoodzkie fale. Kok również sprawdzi się w roli fryzury okolicznościowej, ale pod warunkiem, że jego wielkość i kształt będą pasować do kształtu i rysów twarzy kobiety. Ważną rolę w tego typu upięciach odgrywają też ozdoby – materiałowe opaski, błyszczące spinki lub szpilki do włosów, biżuteryjne aplikacje, świeże kwiaty oraz wianki. Jeśli chcemy, by taka dekoracja znalazła się na naszej głowie, zabierzmy ją ze sobą do salonu fryzjerskiego. Specjalista będzie wiedział, jak ją wykorzystać.

Czym należy kierować się przy wyborze fryzury okolicznościowej?

Przy wyborze fryzury okolicznościowej należy zwrócić uwagę na kształt twarzy, długość włosów oraz ich podatność na stylizację. Niemniej ważna jest sama okoliczność, do której chcemy się przygotować. We fryzurach sylwestrowych czy karnawałowych dopuszczalne jest szaleństwo w postaci brokatu czy piór we włosach. Niestety taka sama fryzura może źle wyglądać na imprezie biznesowej lub ślubie przyjaciółki. Stylistki z MW Studio mają duże doświadczenie w tworzeniu fryzur damskich na każdą okoliczność. Potrafią celnie doradzić wybór upięcia i dokładają wszelkich starań, by efekt ich pracy spotkał się z uznaniem klientki. Ponadto wspomniany wyżej salon fryzjerski korzysta z profesjonalnych preparatów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych, które gwarantują fryzurze trwałość i piękny połysk.

Próbna fryzura ślubna – czy warto?

Wykonanie próbnej fryzury okolicznościowej rekomendowane jest kobietom, które przygotowują się do własnego ślubu. W takiej sytuacji wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nie może być mowy o żadnych eksperymentach z włosami w dniu ślubu. Wyjątek jest jeden – jeśli upięcie ślubne będzie tworzyć fryzjerka, która z powodzeniem zajmuje się naszymi włosami od zawsze, z fryzury próbnej można zrezygnować. W pozostałych przypadkach lepiej zapłacić i ze spokojem myśleć o zbliżającej się ceremonii. A jeśli fryzura nam się nie spodoba, zawsze będzie jeszcze czas na znalezienie innej stylistki.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas