Materiał Partnera Najmodniejsze wzory i kolory paznokci w sezonie 2019 / 2020

Najmodniejsze wzory i kolory paznokci w sezonie 2019 / 2020

Perły, Brokat, lustrzane lakiery, cyrkonie – to tylko niektóre trendy w stylizacji paznokci, które rządzą w salonach kosmetycznych nieprzerwanie od wiosny 2019 r. W tegorocznych trendach połyskujące lakiery i ozdoby występują w niezwykle bogatej gamy kolorystycznej. Zarówno zwolenniczki bezpiecznych kolorów nude, jaki panie nastawione na odważną kolorystykę, znajdą coś dla siebie.

Popularne kolory lakierów

Od kilku lat obserwujemy modę na starannie wykonany manicure. Lakiery hybrydowe i akrylowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem pań, które traktują zabieg stylizacji paznokci jako nieodłączny element wizerunku. Jednym z najczęściej wybieranych kolorów, według badań przeprowadzonych przez instytut Pantone, jest koral. Odcienie koralowe są bardzo bezpieczne i sprawdzają się zarówno w pracy, jaki na spotkaniach towarzyskich. Z jednej strony należą do gamy kolorów ciepłych, zbliżonych do czerwieni, a z drugiej kojarzą się z bezpiecznymi odcieniami nude. W zależności od sposobu wystylizowania oraz doboru wzorów paznokcie mogą stanowić delikatne akcenty kolorystyczne lub spełniać funkcje biżuteryjne. Stylizacje paznokciowe z diamencikami będą uzupełniać wieczorowy outfit i przykuwać uwagę otoczenia.

Najpopularniejsze trendy paznokciowe ubiegłego roku

Ogromnym zainteresowaniem wśród klientek cieszyły się dwukolorowe paznokcie, które wizualnie wydłużają płytkę paznokciową. Dwukolorowe paznokcie mogą przyjmować różne formy: dwie symetryczne części, nieregularne zdobienia, pojedyncze kropki oraz dowolnie umiejscowione plamy koloru.

Absolutnym hitem w salonach kosmetycznych były paznokcie w linie i wzory geometryczne. Trend na minimalistyczne, geometryczne wzornictwo został zapoczątkowany na instagramie i powoli przeniósł się do świata realnego. Zaawansowane wzory geometryczne można wykonać w dobrych salonach kosmetycznych, takich jak Paznokieterka. Do ich wykonania potrzebne są gotowe naklejki lub specjalne akcesoria które umożliwią precyzyjne wykonanie wzorów.

Bardzo modne i pożądane wśród klientek są bogato zdobione i błyszczące paznokcie, na których mienią się brokatowe lub lustrzane lakiery. Wisienką na torcie są ozdoby w postaci cyrkonii, perełek lub cekinów. Bogato zdobione paznokcie zapierają dech w piersiach i stanowią niesamowitą ozdoby biżuteryjną. Dobierając akcenty biżuteryjne warto jednak postawić na spokojniejsze kolory, które nie będą gryzły się z błyszczącymi elementami zdobnymi. Przykładowo, do diamentowych naklejek i brokatu najlepiej pasują ciemne lakiery (czerń i granat), które stanowią piękne tło dla mieniących się dodatków.

Opracowanie:

Paznokieterka Stylizacja paznokci, manicure & pedicure, hybryda

Szczecinek , Władysława Bartoszewskiego 33

  • tel. 790 211 452

Podziel się