Materiał Partnera
Modne koloryzacje włosów na lato 2019

Modne koloryzacje włosów na lato 2019

Chociaż pogoda nie dopisuje, już wkrótce czekają nas ciepłe letnie długie dni i przyjemne wieczory. Jak zawsze, przy pięknej pogodzie, my kobiety mamy wielką ochotę na małą lub większą zmianę – a jak wiadomo, najlepszą dla nas zmiana jest nowa fryzura lub odświeżony kolor włosów. Jakie kolory będą najmodniejsze tego lata?

Poprzednie lata należały głównie do odcieni blond. Jak wypowiadają się eksperci, tym razem jednak królowała będzie miedź. Jednakże absolutnie nie chodzi o to, by farbować całą głowę na kolor miedziany. Modne koloryzacje już od paru lat to takie, które składają się z więcej niż jednego odcienia. I to pozostanie niezmienione.

Trendy koloryzacje - lato 2019

Jak już wspomnieliśmy na pierwszy plan wysunie się kolor miedziany. Sprawdzi się on jaki podstawowa koloryzacja włosów, uzupełniona innymi, podobnymi odcieniami. Jednak, jak wypowiadają się ekspertka z salonu fryzjerskiego BEAUTY AREA miedź doskonale sprawdzi się w formie subtelnych refleksów, dla włosów w różnych odcieniach brązu. Wchodzą tutaj w grę brązy jak kasztanowy, jasny brąz a także mocno ciemny, wręcz czekoladowy brąz.
Co z czerniami i blondami? Te kolory również nie zostaną pominięte tego lata. Jeżeli chodzi o czerń to do mody powracają koloryzacje mocno nasycone ciemnym kolorem jak np., czerń atramentowa. Jeżeli chodzi o blondy, to zdecydowanie królują odcienie chłodne - pewnym hitem będzie tak zwany śnieżny blond. Jednak, nie każdemu takie chłodne odcienie będą pasować. Dla tych, co lubią jednak cieplejsze tony w blondach polecane będą odcienie miodowe i lekko waniliowe.
Jeżeli szukasz trendy koloryzacji na lato 2019 warto zainteresować się koloryzacja bronde lub balayagem. Pamiętajmy jednak, że obecnie króluje również moda na naturalność - zarówno w koloryzacji włosów jak i w makijażu. Zatem bardzo widoczne przejścia między kolorami na włosach nie będą wyglądały atrakcyjnie, natomiast naturalne refleksy - jak najbardziej.

Pielęgnacja włosów po koloryzacji

Jak sugeruje ekspertka z salonu BEAUTY AREA zawsze warto pamiętać o pielęgnacji włosów farbowanych - zwłaszcza latem. Nie wolno nam zapominać o regularnym stosowaniu odpowiednich odżywek oraz maseczek głęboko regenerujących. Pamiętajmy, że po farbowaniu struktura włosa jest osłabiona jednak odpowiednia pielęgnacja pozwoli ją odbudować. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli również zachować piękny kolor na dłużej.

Opracowanie:

Salon Fryzjerski " BEAUTY AREA " Natalia Zawadzka

Dynów , Adama Mickiewicza 7

  • tel. 883 731 261

Podziel się