Artykuł sponsorowany Manicure tytanowy – stylizacja paznokci w salonie Marilyn Studio Urody Maryla Mróz

Manicure tytanowy – stylizacja paznokci w salonie Marilyn Studio Urody Maryla Mróz

Manicure tytanowy to jedna z nowszych metod stylizacji paznokci, która staje się coraz popularniejszą alternatywą dla manicure hybrydowego. Jest nieinwazyjny, a odpowiednio wykonany nie niszczy struktury płytki. Tworzy piękną i trwałą powierzchnię, która zabezpiecza przed uszkodzeniem, dlatego zabieg jest polecany dla osób z łamliwymi paznokciami. W Rybinie profesjonalny manicure tytanowy wykonamy w studio urody Marylin.

Dla kogo polecany jest manicure tytanowy?

Manicure tytanowy to stylizacja paznokci polecana dla osób o słabej kondycji paznokci – doskonale zabezpiecza płytkę i poprawia jej kondycję. Może być także wykonywany u osób zmagających się z alergią na składniki lakierów hybrydowych. Puder budujący i kolorowy, który stosuje się w aplikacji paznokci tytanowych, posiada zupełnie inny skład, który opiera się na dwutlenku tytanu. Manicure tytanowy nie wykorzystuje lampy UV – zabieg jest więc o wiele przyjemniejszy niż w przypadku stylizacji wykonywanych lakierami hybrydowymi.

Na paznokciach z manicure tytanowym można wykonać liczne zdobienia, dzięki którym dłonie prezentują się wyjątkowo i elegancko. Salon kosmetyczny Marilyn Studio Urody Maryla Mróz specjalizuje się w wykonywaniu manicure metodą hybrydową i tytanową. Wysokie umiejętności, precyzja, doświadczenie zawodowe i zmysł estetyczny specjalistów pozwalają na tworzenie wyjątkowych stylizacji dopasowanych do okazji.

Piękny manicure może być dopełnieniem wizerunku w dniu ślubu, studniówki czy innej ważnej imprezy, a także na co dzień. Wykwalifikowana kosmetyczka wykona niezbędne zabiegi pielęgnacyjne i opracuje płytkę paznokcia w taki sposób, aby dłonie się dobrze prezentowały. Doradzi także w kwestii koloru i zdobień.

Usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie

Chcesz podkreślić naturalne piękno lub zmienić coś w swoim wyglądzie? Marilyn Studio Urody Maryla Mróz oferuje usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Salon korzysta wyłącznie ze sprawdzonych, wysokojakościowych produktów. Wykwalifikowani specjaliści wykonują:

  • manicure i pedicure hybrydowy,

  • manicure i pedicure tytanowy,

  • zdobienie i przedłużanie paznokci,

  • hennę brwi i rzęs,

  • depilację twarzy i ciała,

  • zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.

Tak kompleksowa oferta pozwala na zadbanie o urodę w każdym aspekcie, a zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są sumiennie i rzetelnie. Liczne kursy i szkolenia oraz stale poszerzane kompetencje gwarantują profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego zabiegu i stylizacji oraz wykonanie, które zachwyci nawet najbardziej wymagającą klientkę.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas