Materiał Partnera Manicure francuski – klasyka ponad wszystko

Manicure francuski – klasyka ponad wszystko

Bez względu na to, czy mamy na sobie dżinsy, kombinezony czy sukienki, francuski manicure pasuje praktycznie do wszystkiego. Jest to ponadczasowy klasyk, który jak wszystkie evergreeny poddawany jest przeróżnym interpretacjom. Zestawienie różowych i białych emalii, którymi maluje się paznokcie, często ustępuje miejsca czarnym lub pastelowym wersjom.

Skąd pomysł na francuski manicure?

Długość również dyktuje trend w kosmetologii. Ponieważ francuski manicure można nosić zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach, naturalnych lub wzmocnionych żelem. Zamiast koloru, biała część służy jako „baza” do bardziej pomysłowych zdobień i motywów. Bez względu na to, na jaki manicure się zdecydujesz, w Revonails Stylizacja Paznokci Żaneta Matejczuk, dopasuje wybór do Twoich upodobań i nastroju.

Krótko mówiąc, niezależnie od tego, jak chcesz go nosić, manicure francuski stanowi osobny rozdział w pielęgnacji paznokci. Kryje się tu piękna historia, która wbrew nazwie nie narodziła się we Francji, ale w Hollywood! W latach 70. manikiurzysta Jeff Pink musiała przyspieszyć przygotowania aktorek na planie i pomalował ich paznokcie w ten sposób. Ten naturalny manicure, zdobył sławę w Paryżu, przy okazji pokazów mody. Odtąd taka stylizacja paznokci stała się trendy na całym świecie.

Niekończący się sukces klasycznej stylizacji paznokci!

Dlaczego, tak bardzo lubimy to popularne francuskie zdobienie? Oczywiście nie każda kobieta uznaje tradycyjny manicure za coś wspaniałego, jednak zwolenniczek tej stylizacji jest dużo więcej. Oprócz swojej wszechstronności sprawia ona, że ​​paznokcie wydają się dłuższe, a palce bardziej smukłe. Dlatego podkreśla wszystkie kształty, zwiększając kontrast między przednią ramką (czyli długością) a tyłem.

Co więcej, paznokcie wydają się uśmiechnięte, ukazując ładny wzór w kształcie półksiężyca. Z biegiem lat zmieniły się techniki zwiększania tego kontrastu, przechodząc od białych ołówków przez pisaki, do prostego przeciągnięcia lakierem do paznokci w kolorze nude.

Opracowanie:

Revonails Stylizacja Paznokci Żaneta Matejczuk

Białystok , Zielonogórska 2 lok. 2

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas