Materiał Partnera Jakie zabiegi kosmetyczne warto wykonać przed imprezą okolicznościową?

Jakie zabiegi kosmetyczne warto wykonać przed imprezą okolicznościową?

Kobieta zawsze przygotowując się na imprezę okolicznościową chce wyglądać jak najpiękniej. Salony kosmetyczne kuszą bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych. Warto wiedzieć, że niektóre z nich wymagają powtórzenia, aby można było podziwiać ich efekt. Są też takie, które dają natychmiastowe rezultaty. Jakie zabiegi kosmetyczne poleca się zastosować przed większą imprezą?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Bardzo często kobiety nie są usatysfakcjonowane wyglądem swoich rzęs, gdyż uważają je za zbyt cienkie i rzadkie. Dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. To popularny zabieg wykonywany przez kosmetyczki u klientek wybierających się na ślub, chrzciny lub inną imprezę okolicznościową. Efekt oczywiście widać od razu, jednak warto wykonać go na trzy dni wcześniej, aby nie zniszczyć, nawet nieświadomie, nowych rzęs. Decydując się na przeprowadzenie tego zabiegu na dłużej niż dwa tygodnie przed planowaną imprezą będzie trzeba dokonać ich dopełnienia. Ważne jest to, by w ciągu dwudziestu czterech godzin po przedłużeniu i zagęszczaniu rzęs nie eksponować ich na ciepło i wilgoć. Nie zaleca się nawet w tym czasie brać gorącej kąpieli.

Peeling kawitacyjny

Często skóra twarzy wymaga oczyszczanie. Szybkim i skutecznym sposobem w tym zakresie jest peeling kawitacyjny. Co prawda daje on szybki efekt, ale po jego wykonaniu przez dwadzieścia cztery godziny nie można nakładać makijażu oraz poddawać skóry twarzy na nadmierną wilgotność i ciepło. Zaleca się więc zastosowanie tego zabiegu na kilka dni przed planowaną imprezą. Jego zadaniem jest nie tylko oczyszczanie skóry twarzy, ale także pozbycie się martwego naskórka i kompleksowe przygotowanie jej pod zastosowanie innych zabiegów kosmetycznych lub upiększających. Ponadto, w dwa dni po wykonaniu peelingu kawitacyjnego można zauważyć, iż stan skóry uległ pogorszeniu. Jest to jednak zjawisko normalne, gdyż skóra została pobudzona do naturalnej regeneracji.

Zabiegi bankietowe

Zabieg dla Pań GLAMOUR ME to idealna propozycja intensywnej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Sprawdzi się doskonale przed różnymi ważnymi imprezami okolicznościowymi. Zapewni on natychmiastowe wygładzenie, nawodnienie i lifting ze szczególnym uwzględnieniem szyi i dekoltu. Skóra  już po jednorazowej aplikacji będzie wyraźnie  wygładzona, napięta i nawilżona, aby makijaż wyglądał nieskazitelnie i utrzymywał się długie godziny. W ofercie mamy również intensywny zabieg pielęgnacyjny dla wymagającej skóry męskej ON, który działa wielokierunkowo na różne potrzeby skóry. Z jednej strony wyraźnie wygładza, odżywia, nawilża i poprawia koloryt. Z drugiej strony działa seboregulująco, łagodzi stany zapalne i podrażnienia. Skutecznie, ale delikatnie pielęgnuje. 

Zabiegi kosmetyczne są często wykonywane ze względu na planowaną uroczystość, na której kobieta chce wyglądać perfekcyjnie. Większość zabiegów pielęgnacyjnych wymaga powtórzenia, natomiast te upiększające dają z reguły natychmiastowy efekt. W salonie kosmetyczno - podologicznym Nefretete mamy możliwość wykonania różnych zabiegów, które sprawią, że na imprezie kobieta będzie wyglądała zjawiskowo.

Opracowanie:

Salon Fryzjersko-kosmetyczny Nefretete Sylwia Nowak

Miastko , Kazimierza Wielkiego 29

  • tel. 504 178 199

Podziel się