Materiał Partnera Jakie zabiegi kosmetyczne poprawią stan naszej skóry?

Jakie zabiegi kosmetyczne poprawią stan naszej skóry?

Każdy z nas ma inny typ skóry. Jedni posiadają cerę suchą, inni wrażliwą, a jeszcze inni mają skłonności do przetłuszczającej się skóry lub skórę trądzikową.  Każdy problem należy zwalczać w inny sposób, a sam zabieg dostosować nie tylko do typu cery, ale także do wieku klienta i potencjalnych przeciwwskazań do wykonania terapii. Warto oddać się więc w ręce profesjonalnej kosmetyczki, która po analizie naszej skóry dostosuje rodzaj działań do osobistych preferencji.

Zabiegi dla twarzy

Twarz jest wizytówką każdego z nas. Jednak skóra na twarzy bywa kapryśna i nie zawsze możemy poradzić sobie z trądzikiem, naczynkami czy suchymi miejscami. W przypadku każdego z tych problemów warto udać się do kosmetyczki, która dobierze zabieg, do naszej cery i problemu. Wielu klientów korzysta z klasycznego oczyszczania twarzy, dzięki któremu usuniemy zaskórniki, prosaki i kaszaki ze skóry. Oxybrazja z kolei nada naszej skórze pięknego blasku, a jednocześnie ją oczyści, ponieważ w tej metodzie wykorzystuje się tlen i sól fizjologiczną. Warto wspomnieć także o mikrodermabrazji, która pozwoli nam na złuszczenie wierzchniej warstwy naskórka, co sprzyja regeneracji i lepszemu ukrwieniu skóry twarzy.

Zabiegi na ciało

Z całą pewnością warto zadbać o stan naszego ciała. Z czasem skóra staje się ona wiotka, zmęczona. Pojawia się cellulit lub inne oznaki starzenia się. Jednak w gabinetach kosmetycznych możemy poddać się całej gamie zabiegów kosmetycznych, które wpłyną na stan naszego ciała i sprawią, że skóra stanie się bardziej jędrna i nabierze zdrowego koloru. Ciekawą kuracją jest zabieg przy pomocy urządzenia Ellisys Duo. Możemy wykorzystać go niemal na każdą partię ciała i pomoże nam w wielu problemach ze skórą. Dzięki temu zabiegowi pozbędziemy się blizn, wiotkości skóry, zmian skórnych, a obrzęki czy opadające powieki zostaną zniwelowane. Jeżeli zmagamy się z nadmiarem owłosienia, warto z kolei przemyśleć zabieg IPL, który przy pomocy światła redukuje owłosienie nawet o 80% już po kilku sesjach.

Salon kosmetyczny z szeroką ofertą

Z całą pewnością doświadczona kosmetyczka będzie w stanie dostosować rodzaj zabiegu do naszych potrzeb. Warto więc wybrać zaufane miejsce takie jak Salon Kosmetyczny Izabela Kapciak, które oferuje swoim klientom szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. W trosce o zadowolenie każdego odwiedzającego salon, oferta została dopasowana dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Wysoką jakość usług gwarantuje wysoko wykwalifikowana kadra, posiadająca liczne certyfikaty i szkolenia. Należy także nadmienić, że salon kosmetyczny jest wyposażony w ceniony w branży sprzęt, a klienci salonu mogą na miejscu zakupić także kosmetyki od znanych i renomowanych marek kosmetycznych.

Opracowanie:

Salon Kosmetyczny Izabela Kapciak

Kielce , Chęcińska 5 lok. 4U

Podziel się