Materiał Partnera Jaka fryzura odmieni nasz wygląd?

Jaka fryzura odmieni nasz wygląd?

Nie mamy czasu i siły na stylizację włosów, bo jesteśmy zmęczone, a czasami i zniechęcone. Studio fryzjerskie jest więc najlepszym pomysłem, by coś zrobić ze swoimi włosami. Odwiedźmy fryzjera, by zajął się naszą fryzurą. W końcu włosy, to nasza wizytówka, więc są najważniejsze.  Możemy na wesele czy inną imprezę założyć najdroższą kreację, ale nie zrobimy dobrego wrażenia, mając zaniedbane włosy.  

Fryzjer zmieni „gąskę” w elegancką kobietę

Fryzjer to artysta, „maluje” piękne kobiety, za pomocą nożyczek, akcesoriów i farb. Nie ma w tym przesady, ponieważ do Studia Fryzjerskiego Magdaleny Richter  lub do innego salonu, wchodzi przysłowiowa „gąska”, a wychodzi elegancka pani. Fryzjer wyciąga piękno z kobiety, poprzez tworzenie arcydzieła na głowie. Dobry fryzjer jest na wagę złota. Zaproponuje modną fryzurę i doradzi kosmetyki pielęgnacyjne. Czas szybko mija w salonie, bo stylista, zazwyczaj zajmuje rozmową swoje klientki. Kiedy jednak wybieramy się na imprezę, wesele, czy inną uroczystość, salon fryzjerski jest obowiązkowym miejscem do odwiedzenia. Jeśli rzadko chodzimy do fryzjera, wyglądamy przeciętnie, więc warto to zmienić dla poprawy nastroju i samopoczucia. Nie ma brzydkich kobiet, ale są zaniedbane, więc odmieńmy  swój wygląd, nie tylko z okazji ważnego wydarzenia.

Modna lub twarzowa fryzura

Modne fryzury narzucają głównie znani i lubiani celebryci oraz styliści. Inspirujemy się piękną fryzurą naszej ulubionej aktorki lub piosenkarki. W zasadzie nie interesujemy się tym, czy faktycznie ma fryzurę na czasie, czyli najmodniejszą, po prostu jej wygląd zachwyca. Warto jednak wiedzieć, że w tym roku styliści stawiają na naturalność, wygodę i swobodę. Fryzury są proste, łatwe i szybkie do zrobienia. Powracają cieniowane i rozpuszczone włosy, oraz uczesane w kucyk, warkocz lub w kok. Jeśli chodzi o kolor, mamy w tym roku truskawkowy blond, połączony z  kolorem blond i płomienną czerwienią.  Modne są też platyny, popielate barwy, miodowe i miedziane odcienie. Pozostają na czasie jasne i rude kosmyki oraz ciemne i mocne kolory. Styliści łączą soczystą czerwień i ciemny, czekoladowy i kawowy brąz, a także odcienie karmelu. Musimy jednak wiedzieć, że niekoniecznie konkretne uczesanie, ombre lub sombre, będzie odpowiednie do kształtu naszej twarzy. Moda jest doskonała, ale styl musi być nasz, indywidualny.

Triki na regenerację włosów

Wiosna zachęca do zmiany wyglądu. Możemy zafundować sobie dowolną fryzurę, ale pamiętajmy o regeneracji włosów. Jeśli chcemy, żeby wyglądały zdrowo i lśniąco, powinniśmy podcinać końcówki, ponieważ zimą włosy słabną, wysuszają się i rozdwajają, przez noszenie czapek i ocieranie o swetry i szaliki. Niska temperatura o tej porze roku, wpływa na osłabienie włosów. Stosujmy przynajmniej raz w tygodniu regularne peelingi enzymatyczne i mechaniczne, które zapobiegają oznakom starzenia i działają przeciwutleniająco. Włosy staną się piękne, mocne i lśniące. Szampon oczyszczający, pozwoli usunąć zanieczyszczenia oraz pozostałości po farbie, trwalej ondulacji. Suche, matowe kosmyki wymagają odżywienia, więc osłabione włókna włosów, musimy odżywić. Pomagają w tym nawilżające szampony i maski. Podczas mycia róbmy masaż skóry głowy, ale włosy myjmy z wielkim wyczuciem.

Opracowanie:

Richter Magdalena Studio Fryzjerskie Magdalena Richter

Gliwice , Bernardyńska 10 lok. III

  • tel. 32 725 16 49

Podziel się