Materiał Partnera Jak wygląda zabieg DeepSlim?

Jak wygląda zabieg DeepSlim?

Każdy pragnie mieć piękną, zadbaną sylwetkę – nie ma w tym nic dziwnego. Niestety czasem zdarza się, że – zwłaszcza ze względu na czynniki genetyczne – sama dieta, czy ćwiczenia nie pomagają. Co zrobić w takiej sytuacji? Warto wówczas skorzystać z nowoczesnych technologii oraz różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, które oferowane są przez zakłady kosmetyczne i kliniki urody. Jednym z bardzo ciekawych zabiegów, przynoszących widoczne rezultaty jest DeepSlim. Na czym dokładnie polega i kto powinien się na niego zdecydować?

Czym jest zabieg DeepSlim?

Nowoczesny zabieg odchudzający DeepSlim to idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy chcieliby pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej ze swojego ciała, ale do tej pory nie mieli odwagi, aby skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje medycyna estetyczna. Umożliwia to wykorzystanie urządzenia, które przesyłając energię ultrasonograficzną, spala tłuszcz z wybranego obszaru. Kształtowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak proste, jak podczas zabiegu DeepSlim. Jest to metoda całkowicie nieinwazyjna i w pełni bezpieczna, dlatego praktycznie każdy może się na nią zdecydować. 

Na jakie partie ciała może być stosowana metoda DeepSlim?

Zaawansowana, innowacyjna technologia sprawia, że zabieg DeepSlim może być stosowany na dowolny obszar ciała, gdzie konieczne jest jego wymodelowanie i pozbycie się tkanki tłuszczowej. Mogą być to:

  • pośladki,
  • brzuch,
  • talia,
  • okolice kolan i ramion.

Specjalista z firmy KT Medical Sp. z o.o. zauważa:

Przygotowanie do zabiegu polega na naniesieniu na ciało specjalnego preparatu o żelowej konsystencji. Następnie osoba wykonująca zabieg ustawia aparaturę i powoli miejsce po miejscu przykłada specjalną głowicę do ciała. Za jej pomocą przesyłane są impulsy ultrasonograficzne, które umożliwiają usunięcie tłuszczu - dodaje. 

Czy zabieg DeepSlim jest bezpieczny? 

DeepSlim to wyjątkowo bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, który przynosi znakomite efekty już po pierwszym zastosowaniu. Jest to metoda całkowicie bezbolesna dla pacjenta. W celu osiągnięcia zadowalających efektów zaleca się wykonanie kilku zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych. Kwestia ta uzależniona jest od tego, jaki efekt dana osoba chce osiągnąć. Konsultacja ze specjalistą odbywa się na pierwszej wizycie i wówczas ustalane są wszelkie szczegóły dotyczące zabiegu. 

Metoda ta polecana jest szczególnie tym osobom, które straciły kilogramy w trakcie odchudzania, ale nie zdecydowały się na aktywność fizyczną lub spadek wagi był zbyt szybki. W takich przypadkach skóra traci na jędrności, może pojawić się cellulit. Z tym problemami można poradzić sobie zabiegiem DeepSlim. Jest to nowa metoda, ale już można zauważyć, że cieszy się ona coraz większą popularnością – nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Zastanawiasz się jak pozbyć się niechcianego tłuszczu przed latem? Zobacz, jak działa DeepSlim i zafunduj swojemu ciału prawdziwą regenerację.

Podziel się