Artykuł sponsorowany Fryzura dla starszej kobiety w Studio Fryzur – wybierz swój styl!

Fryzura dla starszej kobiety w Studio Fryzur – wybierz swój styl!

Uważasz, że wszystkie fryzury dla kobiet dojrzałych wyglądają podobnie? Jesteś w błędzie! Czasy, kiedy Panie – po osiągnięciu stosownego wieku – decydowały się na krótkie klasyczne cięcie, powoli odchodzą do lamusa. Z pomocą stylistki ze Studia Fryzur dobierzesz fryzurę, która nada Twoim codziennym stylizacjom szyku i elegancji, a przy tym nie wpędzi Cię w schemat fryzur dla seniorów. Sprawdź, jakie cięcia cieszą się obecnie największą popularnością.

Fryzury dla dojrzałych kobiet – jakie wybrać?

Ciekawą propozycją dla Pan, które chcą połączyć tradycję z nowoczesnością, jest klasyczny bądź przedłużony bob. Atutem tej stylizacji jest wszechstronność – bez względu na to czy masz twarz okrągłą, pociągłą czy wpisaną w kształt trójkąta, z łatwością dobierzesz cięcie dopasowane do Twoich potrzeb. Jak zaznacza stylistka ze Studia Fryzur uczesanie w stylu bob jest nie tylko efektowne, ale i łatwe w stylizacji. W zależności od dnia i nastroju możesz pozostawić je wyprostowane lub delikatnie zakręcić na prostownicy lub lokówce. Przedłużony bob może być lekko upinany, co jest szczególnie istotne w okresie letnim, kiedy stawiamy na wygodę i świeżość. Jeżeli chcesz nadać fryzurze ekstrawaganckiego sznytu, możesz zdecydować się na asymetryczne cięcie, np. z grzywką lub przedziałkiem z boku.

A może pixie cut?

Krótkie cięcie w stylu pixie cut to częsty wybór dojrzałych kobiet, które szukają sposobu na optyczne wysmuklenie twarzy i nie chcą ograniczać się do jednego sposobu stylizacji. Idąc za radą stylistki z salonu Studio Fryzur, możesz zdecydować się na cieniowanie lub podniesioną grzywkę. Co bardziej odważne Panie decydują się na oryginalną koloryzację lub pasemka. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się ciemny odrost. Warto przy tym zauważyć, że asymetryczne cięcie bardzo dobrze prezentuje się w towarzystwie okularów – jeżeli preferujesz niestandardowe dodatki kolorystyczne i unikatową biżuterię, z pewnością docenisz zalety tego cięcia.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas