Artykuł sponsorowany Fabryka Piękna Joanny Dudy-Balcar w Tarnowie. Profesjonalne przedłużanie rzęs

Fabryka Piękna Joanny Dudy-Balcar w Tarnowie. Profesjonalne przedłużanie rzęs

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym i najefektowniejszym dopełnieniem każdego makijażu – zarówno okazjonalnego, jak i codziennego – jest piękny wachlarz gęstych, długich i estetycznych rzęs. Można oczywiście stosować maskary, jednak znacznie lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem są rzęsy przedłużane. Nie dość, że świetnie się prezentują, to sprawiają, że codzienne, żmudne malowanie rzęs odchodzi w niepamięć. Sprawdź, co warto wiedzieć o przedłużaniu rzęs.

Jakie są metody przedłużania i zagęszczania rzęs?

Metody przedłużania rzęs zazwyczaj zapisywane są jako 1:1, 2:1 lub 2D, 3D. W istocie oznacza to dokładnie to samo, czyli liczbę rzęs syntetycznych doklejanych podczas zabiegu do jednej rzęsy naturalnej. Tak więc rzęsy 1:1 to metoda pozwalająca na pogrubienie i przedłużenie rzęs naturalnych, za to metoda 2:1 lub też 2D uzupełnia efekt o zagęszczenie rzęs spowodowane większą ilością włosków. Poza metodą należy również wybrać długość doklejanych rzęs syntetycznych – najczęściej wybiera się te między 9 mm a 13 mm. Na sam koniec zostaje dobór rzęs o odpowiednim skręcie (D, C lub L), jednak bez obaw – tym zajmą się specjaliści, którzy doradzą, jakie parametry będą najbardziej pasować do oczu i twarzy klientki. Efekt będzie zachwycający.

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs?

Zabieg przedłużania rzęs jest bezbolesny i nie powoduje dyskomfortu klientki. Trwa 1,5−3 godziny. Rozpoczyna się od aplikacji plastrów ochronnych pod oczy. Następnie rzęsy ułożone zostają na nakładce i dokładnie oczyszczone. Później można przejść do precyzyjnego przyklejania rzęs. Zabieg musi zostać przeprowadzony tak, by rzęsy się nie sklejały. Na koniec zabiegu spryskuje się je wodą destylowaną, osusza i rozczesuje. Klientka przez około 48 godzin musi uważać na rzęsy, by nie miały one kontaktu z wodą i parą wodną oraz by nie zostały uszkodzone mechanicznie – to negatywnie wpłynęłoby na trwałość efektu.

Jak długo utrzymuje się efekt przedłużania rzęs?

Efekt przedłużania rzęs utrzymuje się przez okres do 6 tygodni. Syntetyczne włoski wypadają stopniowo, zgodnie z cyklem wzrostu włosa. Specjaliści z Fabryki Piękna Joanny Dudy-Balcar w Tarnowie zalecają uzupełnianie rzęs co 3 tygodnie. To pozwoli na utrzymanie zadowalającego efektu, którego trwałość można zwiększyć także odpowiednią pielęgnacją, w której zakres wchodzą między innymi mycie i czesanie rzęs.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas