Artykuł sponsorowany Czysty i pachnący dom dzięki dobrej jakości środkom czyszczącym i pielęgnacyjnym

Czysty i pachnący dom dzięki dobrej jakości środkom czyszczącym i pielęgnacyjnym

Wysokiej jakości środki czyszczące i myjące mogą być stosowane zarówno w domu, jak i przez profesjonalne firmy sprzątające. Od tanich i ogólnodostępnych wyrobów różnią się przede wszystkim składem. Są znacznie skuteczniejsze, mocniejsze i bardziej skoncentrowane. Pozwalają na usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Chemia gospodarcza dla domu

W domu nie ma konieczności stosowania profesjonalnych środków do sprzątania. By umyć podłogę, płytki czy okna w zupełności wystarczą preparaty o łagodnym działaniu, które posiadają mniejsze stężenie substancji czynnych. A to dlatego, że są przeznaczone do użytku w miejscach, gdzie nie przewija się duża liczba osób i nie występują bardzo silne zabrudzenia. Chemię gospodarczą, dzieli się na środki uniwersalne, które służą do mycia i czyszczenia powierzchni ceramicznych, emaliowanych czy porcelanowych a także do urządzeń sanitarnych, oraz na środki do specjalistycznego stosowania, np. do odtłuszczania, konserwacji skóry czy czyszczenia elementów ze stali nierdzewnej. Preparaty te mogą być perfumowane lub bezwonne. Najczęściej są to płyny do mycia podłóg i okien, środki piorące do dywanów i wykładzin, proszki oraz płyny do prania i płukania. W dziale z chemią gospodarczą znajdziesz płyny i żele do WC, odświeżacze powietrza, kapsułki do zmywarek, jak też mydła w płynie albo w kostce.

W firmie Tomana są dostępne preparaty chemii gospodarczej marki Faberlic. Poza tym możesz tam nabyć perfumy, proszki i płyny do prania, kosmetyki dla kobiet oraz mężczyzn i dzieci tego rosyjskiego przedsiębiorstwa. Wszystkie produkty są przyjazne środowisku.

Środki o silnym działaniu

W domowych warunkach do sprzątania można stosować również środki chemiczne o bardziej silnym działaniu. Są bardziej wydajne, a sprzątanie przy ich pomocy jest dokładniejsze. Skutecznie usuną kamień, rdzę oraz osad – szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku kabin prysznicowych, których czyszczenie przysparza wiele trudności. Z profesjonalną chemią uporasz się z tym problemem w krótkim czasie. Płyn do mycia łazienki Faberlic w swojej formule zawiera silny kwas biodegradowalny, który w syntezie z resztą składników skutecznie i efektywnie usuwa rdzę, naloty wapienne czy osad z mydła. Przeznaczony jest do czyszczenia płytek, umywalek, kabin prysznicowych i wanien, bidetów oraz baterii. Środek do czyszczenia kuchenek i piekarników to przyjazny środowisku naturalnemu preparat, który z łatwością poradzi sobie z silnymi przypaleniami, zabrudzeniami i tłustymi plamami. Jeśli masz problem z plamami na kanapie albo dywanie najlepiej jeśli użyjesz środka, skutecznie je usunie, ale nie zniszczy materiału. Skoncentrowany środek do czyszczenia dywanów i tapicerki Faberlic idealnie się do tego nada. Dodatkowo sprawdzi się w czyszczeniu tapicerki samochodowej, przywracając jej wyraziste kolory.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas