Artykuł sponsorowany Czy makijażem permanentnym można pokryć usta?

Czy makijażem permanentnym można pokryć usta?

Makijaż permanentny z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego! Tatuaż kosmetyczny nie tylko skutecznie poprawia i wydobywa naturalne piękno, ale też pozwala na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Wśród popularnych rodzajów makijażu permanentnego wymienić warto mikropigmentację brwi, czy cieniowaną kreskę. Czy makijaż permanentny może być stosowany także w przypadku ust? Co warto wiedzieć o mikropigmentacji ust? Odpowiadamy!

Na czym polega makijaż permanentny?

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że makijaż permanentny jest skutecznym sposobem na poprawę i zaakcentowanie naturalnych walorów urody. Odpowiednio wykonany makijaż permanentny pozwala cieszyć się idealną kreską na powiece, czy doskonale podkreślonymi łukami brwiowymi bez konieczności wykonywania codziennego makijażu.

Makijaż permanentny, zwany też makijażem trwałym lub mikropigmentacją, to zabieg kosmetyczny, mający na celu trwałe podkreślenie brwi, oczu oraz ust. Polega on na wprowadzeniu pod skórę (na głębokość ok. 0,3-0,5 mm) za pomocą igły, odpowiednich barwników.

Mikropigmentacja pozwala nie tylko na znaczną oszczędność czasu podczas codziennej pielęgnacji, nienaganny wygląd na basenie czy tuż po przebudzeniu, ale też jest doskonałym sposobem na subtelną korektę urody. Dzięki temu zabiegowi kosmetycznemu możemy poprawić wyrazistość oprawy oczu, czy skorygować kształt brwi. Ale nie tylko! Makijaż permanentny wykorzystywany jest również w przypadku ust – dzięki niemu stają się one pełniejsze i bardziej wyraziste.

Wysokiej jakości, profesjonalne usługi makijażu permanentnego brwi, ust oraz oczu, oferuje Salon Makijażu Permanentnego GLAM w Białymstoku.

Makijaż permanentny ust – jak wygląda zabieg? Dlaczego warto się mu poddać?

Makijaż permanentny ust polega na podskórnym wprowadzeniu za pomocą igły odpowiednich pigmentów, których zadaniem będzie nadanie ustom pożądanego koloru i kształtu.

Tatuaż kosmetyczny ust polecany jest szczególnie osobom, które pragną oszczędzić czas na codziennych zabiegach pielęgnacyjnych. Ale nie tylko! To także świetny sposób na nienaganny wygląd w każdej sytuacji, dla osób aktywnych, zabieganych, czy uprawiających sport. Mikropigmentacja ust to doskonały sposób na ich uwydatnienie, nadanie im pożądanego kształtu, bez konieczności stosowania innych, bardziej inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas