Materiał Partnera Zalety wynajmu domku holenderskiego nad morzem

Zalety wynajmu domku holenderskiego nad morzem

Najwyższy czas zaplanować wakacyjny wyjazd nad morze. Nadmorskie miejscowości oferują liczne hotele, pensjonaty oraz ośrodki, gdzie warto spędzić długo wyczekiwane wakacje. Coraz większą popularność zyskują domki holenderskie, w których możemy zatrzymać się z całą rodziną. Dlaczego warto wybierać to rozwiązanie? Jakie ma ono zalety? W poniższym artykule znajdziecie odpowiedzi na te pytania.

Dobra lokalizacja

Czym właściwie są domki holenderskie? To ciekawa alternatywa dla przyczep kempingowych. Nowocześnie skonstruowane i lekkie znajdują zastosowanie w turystyce jako domki letniskowe. Firma MarCITY zajmuje się ich wynajmem na użytek wczasowiczów w Gąskach.

Udostępniane przez nią domki mają prostą konstrukcję. Zbudowane są z dwóch pokoi i łazienki: sypialni oraz pomieszczenia z aneksem kuchennym. Dzięki optymalnemu zagospodarowaniu przestrzeni domek może pomieścić od czterech do sześciu osób, a nadal nie będzie zatłoczony. MarCITY wyposaża swoją bazę noclegową w pościel, telewizor oraz połączenie z Internetem. W kuchni również znajdziemy wszystko, czego nam potrzeba, czyli lodówkę, kuchenkę oraz komplet naczyń i sztućców.

Za wynajmem domków holenderskich przemawia ich lokalizacja. Położone są kilkaset metrów od plaży oraz sklepu. Daje to możliwość spaceru w miłej okolicy, a dzięki zdrowemu, nadmorskiemu klimatowi, wyjdzie to nam jedynie na zdrowie. Na terenie bazy noclegowej znajdziemy też plac zabaw oraz trampolinę – nie musimy więc martwić się o to, że dzieci będą się nudzić.

Swoboda i prywatność

Głównym powodem, dla którego wyjeżdżamy na wczasy nad morzem, jest odpoczynek. Zatłoczony hotel w pobliżu centrum miasta nie pozwoli nam w pełni się zrelaksować. Co innego domek letniskowy. Jako swego rodzaju namiastka mieszkania, pozwala nam on poczuć się swobodnie.

Na ustalony okres wynajmu domek jest całkowicie do naszej dyspozycji: możemy wychodzić i wracać, kiedy chcemy. Możemy gotować własne posiłki i nie jesteśmy uzależnieni od hotelowej restauracji. A przy tym mamy zapewnioną ciszę i spokój.

Atrakcyjna cena

Kolejną zaletą wynajmu domków holenderskich jest koszt. Domki w Gąskach kosztują od 100 do 250 złotych, a dokładna cena zależy od tego, jak wcześnie złożymy rezerwację – im wcześniej, tym mniej zapłacimy. To świetne rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy co roku przyjeżdżają w to miejsce.

Żaden dobry hotel nie zaoferuje pokoju w podobnej cenie za równie wysoki standard, co w domku holenderskim. Coraz więcej osób zauważa walory ich wynajmu – z roku na rok rośnie liczba wczasowiczów, którzy z tej formy noclegu nad morzem korzystają.

Podziel się