Materiał Partnera Zagwarantuj nocleg swoim gościom weselnym!

Zagwarantuj nocleg swoim gościom weselnym!

Coraz częściej wesela organizowane są w modnych hotelach i zajazdach, które oprócz pokoi gościnnych posiadają przepiękne sale bankietowe urządzone stylowo, z przepychem, ale też ze smakiem. Takie miejsca w motywach dworskich, eleganckich, staropolskich czy też glamour, są bardzo polecane. Hotel czy zajazd tuż po zabawie zagwarantuje bowiem gościom komfortowy nocleg z profesjonalną obsługą.

Nocleg dla gości? To już weselny standard

Rezerwowanie miejsc hotelowych dla gości weselnych stało się prawdziwym standardem. Jest to szczególnie ważne wtedy, kiedy sala bankietowa oddalona jest znacznie od miejsca zamieszkania wielu zaproszonych, a także wtedy, kiedy wśród weselników jest wielu seniorów oraz rodzin z dziećmi. Gwarantowanie pokoi weselnym swoim gościom to zaś wyraz najwyższego szacunku. Jest to również zaproszenie do pełnego korzystania z zabawy tak, by stała się ona wydarzeniem niezapomnianym.

Goście, którym gwarantuje się nocleg, nie muszą martwić się o spożywanie alkoholu, o bezpieczeństwo swoich dzieci, a także o własny komfort. W każdej chwili mogą udać się na odpoczynek do pokoju czy też na szybkie przebranie i odświeżenie. Zadowolenie weselników powinno być zaś dla pary młodej najważniejsze, a organizowanie noclegu dla gości wchodzi już w weselny standard.

Jeśli planujesz zatem wesele w pozamiejskim hotelu czy zajeździe, koniecznie wybierze miejsce z pięknymi i komfortowymi pokojami. Je oferuje REZYDENCJA SZYMCZAK, która udziela przyszłym nowożeńcom wysokie rabaty. Wynajem sali bankietowej i hotelu nie musi być zatem bardzo drogie – przepiękna dworska przestrzeń i czerwony dywan z magicznymi kompozycjami kwiatowymi mogą czekać na każdego gościa.

Apartament dla nowożeńców

Tradycją po ślubie i weselu jest również noc poślubna. Pary młode szukają zatem dobrych hoteli położonych blisko sali bankietowej. Niestety nie zawsze jest to możliwe. To między innymi dlatego warto organizować wesela w hotelach i zajazdach z pokojami noclegowymi. Najlepiej stawiać na te, które posiadają specjalne luksusowe apartamenty dla nowożeńców. Dzięki nim pierwsza noc małżonków może stać się niezwykłym romantycznym wydarzeniem.

W apartamencie panna młoda może również się ubrać i odświeżyć. Może to być też bezpieczne miejsce do przechowania otrzymanych prezentów.  Pokój przyszłej pary młodej często staje się przed ślubem oraz po nim swoistym logistycznym centrum. Pamiętać bowiem warto o tym, że podczas zabawy weselnej należy doglądać przebiegu całej zabawy, o co głównie dbają świadkowie, rodzice młodych, a niekiedy wedding planerzy. Na pomoc i pełen profesjonalizm można liczyć też ze strony pracowników hotelu z salą bankietową, którzy mają zawsze duże doświadczenie organizacyjne – kadrę takich miejsc nigdy nie tworzy przypadkowy zbiór osób, lecz najlepsi specjaliści.

 

Opracowanie:

Rezydencja Szymczak Restauracja noclegi wesela

Maszewo , Stargardzka 6B

Podziel się