Materiał Partnera Wyjazd indywidualny, a może grupowy? Zgłoś się do biura podróży

Wyjazd indywidualny, a może grupowy? Zgłoś się do biura podróży

Letni czas to okres wzmożonej pracy biur podróży. Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie wakacyjnego urlopu poza granicami kraju, wykupując wycieczki do popularnej Grecji, Turcji, Hiszpanii czy do Egiptu, a także w bardziej egzotyczne regiony jak Dominikana, Indonezja czy Tajlandia. Wiele firm poprzez agencje turystyczne organizuje wyjazdy firmowe, mające charakter integracyjny czy motywacyjny. Co oferują i dlaczego warto skorzystać z usług biura podróży, bez względu czy to wyjazd rodzinny czy grupowy?

Z rodziną i przyjaciółmi

Oferty biur podróży m. in. AP Tour & Events, wychodzą na przeciw indywidualnym klientom, którzy decydują się na pomoc specjalistów w wielu przypadkach i z różnych powodów. Oczywiście przede wszystkim chodzi tu o organizację rodzinnego wyjazdu z dziećmi. Jak wiadomo, wybierając się na urlop z dziećmi zadbać trzeba o odpowiedni hotel z udogodnieniami i atrakcjami dla najmłodszych w postaci parków wodnych czy stref z zajęciami prowadzonymi przez animatorów. Pokoje także powinny zapewniać komfort np. matce karmiącej. Biura podróży uwzględniając wszystkie preferencje, co do lokalizacji, wielkości apartamentu czy pokoju, a także bardzo istotnej kwestii jaką jest jedzenie, np. bezglutenowe czy wegańskie, pozwoli w pełni wykorzystać czas i cieszy się każdą chwilą wakacyjnego wyjazdu. Podróż poślubna, wyjazd o charakterze wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego lub po prostu relaks w gronie przyjaciół obfitować będą w niezapomniane atrakcje, bez względu na to czy będzie to tygodniowy pobyt na rajskiej wyspie czy europejska stolica na weekend. Dodatkowo usługi biura podróży obejmują zazwyczaj rezerwację lotów oraz wykupienie turystycznego ubezpieczenia. Oszczędność czasu i indywidualne dopasowanie oferty to główna zaleta ich działań.

Służbowo, integracyjnie, motywacyjnie

Wielu przedsiębiorców w wyjazdach integracyjnych dla swoich pracowników upatruje korzyści dotyczące m. in.  poprawy komunikacji w zespole, dzięki czemu będzie on zgrany, zwiększenia efektywności pracy i zaangażowania oraz poczucia przynależności do struktur firmowych. Czynniki te mają przyczynić się do wzrostu obrotów, a w konsekwencji do poprawy sytuacji finansowej firmy, ze względu na wydajność pracy. Jak mówią specjaliści z biura AP Tour & Events, zajmujący się kompleksową organizacją wyjazdów grupowych, jednym z najważniejszych etapów jest przygotowanie planu oraz zapewnienie atrakcji uczestnikom. Pozwoli to ma zacieśnianie się więzi pomiędzy nimi, a także na linii pracowników i kadry zarządzającej. Dodatkowe zajęcia powinny być nietypowe, wyzwalać chęć rywalizacji, a przede wszystkim współpracy. Bez względu na to czy będzie to nurkowanie w Izraelu czy spływ kajakowy Pojezierzem Wałeckim grupowe wyjazdy firmowe integrują, motywują i przynoszą zamierzone efekty.

Opracowanie:

AP Tour & Events

Warszawa , Szlenkierów 1 lok. 7

Podziel się