Materiał Partnera Weekend nad morzem w pięknym apartamencie

Weekend nad morzem w pięknym apartamencie

Wyjazd nad morzem zimą, wiosną, latem i jesienią to zawsze dobry pomysł. Bałtyk jest piękny o każdej porze roku, a polskie plaże świetne są zarówno do błogiego relaksu w słońcu, jak i do biegania, czy innego aktywnego spędzania czasu. Kurortów, które warto odwiedzić jest wiele. Dylemat rozpoczyna się wtedy, kiedy przychodzi do poszukiwań noclegu. Wielokrotnie zastanawiamy się, czy lepszy będzie kameralny domek, czy też w pełni komfortowy hotel. Aby wypośrodkować te propozycje, warto zastanowić się nad wynajmem pięknego apartamentu!

Apartament – kameralność i komfort w jednym

Hotele nadmorskie wielokrotnie niezależnie od pory roku są przepełnione. Nie unikniemy również w nich głośnych wczasowiczów, a do kosztów pobytu należy wliczyć również przygotowywane przez dany ośrodek dania. Najczęściej jednak wolimy nad morzem stołować się w modnych knajpach, barach rybnych, czy w smażalniach. Wybór hotelu to zatem wielokrotnie wyższy koszt za komfort, z którego w 100% nie skorzystamy. Lepszą opcją jest zatem nowoczesny domek letniskowy, bądź też apartament.

To właśnie apartamenty są hitem usług turystycznych ostatnich lat. Aranżowane są one najczęściej na piękne, przestronne i jasne mieszkania, gdzie można połączyć kameralny pobyt z tym niesamowicie komfortowym. W apartamencie nie będzie przeszkadzała nam obsługa hotelowa, sami będziemy mogli przyrządzać dania, czy też będziemy mogli zrobić pranie bez dodatkowych kosztów, jak jest to w przypadku różnych ośrodków wypoczynkowych. Taka opcja jest idealna zatem dla emerytów, rodzin z małymi dziećmi, czy też dla grupki przyjaciół! Podkreślić należy bowiem to, że wiele z nadmorskich apartamentów to miejsca, w których mogą zmieścić się nawet 4 osoby, a czasem i więcej. Rozwiązanie to jest zaś dedykowane nie tylko dla ceniących komfort i posiadających duży budżet wakacyjny. Opcja wynajmu apartamentu jest również rekomendowana przy niskobudżetowych, krótkich wyjazdach.

Jak wyglądają apartamenty?

Apartamenty nad morzem to najczęściej luksusowe mieszkania, składające się z kuchni z salonem i jadalnią, z łazienki i toalety, a także z sypialni. Urządzone są one często w stylu skandynawskim lub klasycznym z elementami marynistycznymi, czy akcentami lokalnymi. W najlepszych z nich znaleźć zaś można pełne kuchenne wyposażanie – lodówki, płyty indukcyjne, mikrofalówki, tostery, czajniki, garnki, naczynia – a także to łazienkowe – komplety ręczników, czy suszarki. Wiele z takich lokali jest wyposażona również w telewizory, a także w łącza internetowe. Niekiedy zatem można zaszyć się w apartamentach z ważną pracą, po której można udać się na nadmorski spacer.

Gdzie jednak warto udać się np. na weekend nad Morze Bałtyckie? Polecana jest między innymi Jastrzębia Góra, gdzie znaleźć można ośrodek WILENA składający się z domków letniskowych oraz apartamentów. To tam przygotowane są również dla gości miejsca na grill, place zabaw dla dzieci, czy też spore miejsce parkingowe z monitoringiem. Dlaczego wybrać zaś właśnie Jastrzębią Górę? Jest to piękna miejscowość, której plaże położone są przy klifie. Stamtąd szybko dojedziesz również na Hel, do Sopotu, czy też odwiedzisz Rezerwat Przyrody Przylądek Rozewie. 

Opracowanie:

Wilena Apartamenty, domki nad morzem.

Leśniewo , Złota 12

Podziel się