Materiał Partnera Wczasy all inclusive we wrześniu? Dlaczego warto?

Wczasy all inclusive we wrześniu? Dlaczego warto?

Większość Polaków swoje zagraniczne wycieczki głównie do krajów położonych nad Morzem Śródziemnym, organizuje w lipcu i sierpniu. Pomimo tego, iż można wtedy znaleźć wiele perełek w postaci ofert last minute, prawdziwe wyjazdowe „wyprzedaże” można złapać dopiero we wrześniu. Obniżki cenowe są zaś tak wysokie, że za ekskluzywne wakacje w Hiszpanii, Grecji, czy w Chorwacji, możemy zapłacić nawet o kilkadziesiąt procent mniej, niż w szczycie letniego sezonu. Dowiedz się, dlaczego warto wybierać wakacje we wrześniu!

Świetna pogoda

We większości państw położonych nad Morzem Śródziemnym, gorące lato trwa również we wrześniu, a nawet na początku października. Jest to zatem świetny sposób na przedłużenie słonecznych uciech, które w Polsce, wielokrotnie niestety kończą się już pod koniec sierpnia. Jeśli kochasz zatem słońce i wręcz tropikalne upały, a widmo długiej i szarej pory jesienno-zimowej Ciebie przytłacza, koniecznie wybierz wrześniowe wakacje w Egipcie, Grecji, Portugalii, Hiszpanii, czy też we Włoszech!

Cenowe obniżki

Jak już wspomniano wakacje we wrześniu nad Morzem Śródziemnym, wielokrotnie przyciągają swoimi obniżkami cenowymi, zarówno przy rezerwacjach z długim wyprzedzeniem, jak i przy wyszukiwaniu ofert last minute. Wielokrotnie wczasy kilkudniowe w wersji all inclusive, może uzyskać za mniej, niż 1500 złotych! Całkowite koszty za podobne wycieczki w szczycie sezonu, mogą być nawet niższe o połowę. Warto zatem korzystać z takich okazji na przykład przy ograniczonym wakacyjnym budżecie.

Wakacyjny spokój

We wrześniu zarówno czarterowe loty, jak i hotelowe rezerwacje, są bardziej „luźne”, dlatego udając się na takie wakacje, wyraźnie można wyczuć relaks, bez żadnego pośpiechu oraz turystycznego zgiełku. Pomimo tego, że wiele osób wie o tym, że wrześniowe wakacje są bardzo opłacalne, nie może sobie na nie pozwolić w związku z wysyłaniem dzieci do szkół, czy też przez to, że wiele firm od tego miesiąca wchodzi na normalne, powakacyjne szybkie obroty. Wrześniowy wakacyjny spokój w formie all inclusive jest zatem rekomendowany dla par, emerytów, czy ludzi, którzy nastawieni są nie tylko na plażowy wypoczynek, ale także na zwiedzanie.

Jeśli jesteś zatem zainteresowany wakacjami nad Morzem Śródziemnym we wrześniu, koniecznie zgłoś się do biura podróży SŁONECZNE WAKACJE, które pomoże Ci dobrać odpowiedni kierunek, hotel, czy lokalne wycieczki. To tam wielokrotnie oferowane są także wyjątkowe wyjazdy dalekiej egzotyki, które najbardziej opłacalne są w miesiącach od listopada do lutego! 

Podziel się