Materiał Partnera Święta z dala od chaosu przygotowań i domowego zgiełku w Tatrach

Święta z dala od chaosu przygotowań i domowego zgiełku w Tatrach

Marzą Ci się nietypowe, zupełnie inne święta Bożego Narodzenia? Chcesz porządnie wypocząć? Zamiast gotować, sprzątać i przygotowywać świąteczne dekoracje, odważ się na zupełnie inne obchodzenie tych wyjątkowych dni. Choć raz w życiu zdecyduj się na spontaniczny, zimowy wyjazd w góry. Wigilię zjedz w hotelu u podnóża Tatr, a nie przy domowym stole!

Święta Bożego Narodzenia poza domem – zalety wyjazdu z rodzinnego miasta

Wydaje Ci się, że takie rozwiązanie nie przystoi? Zastanawiasz się, co powie Twoja rodzina? W sytuacji, gdy Twoi bliscy w jakikolwiek sposób zaczną oceniać Twoją decyzję, reaguj. Wytłumacz rodzicom i rodzeństwu, że nie uciekasz przed nimi, ale przed narzuconą rutyną tych dni. Jeżeli faktycznie nie masz zamiaru spędzać świąt z najbliższymi – wiedz, że tym bardziej podejmujesz słuszną decyzję. W końcu dyskretnie i sprytnie wymigujesz się od wizyty u krewnych.

Jesteś singlem, nie masz rodziny i większość świąt do tej pory spędzałeś samotnie? Kiedy nie musisz się nikomu tłumaczyć – jest o wiele łatwiej. Poza tym, w Twojej sytuacji wyjazd na święta jest rozwiązaniem idealnym. Zawsze to jakieś przeżycie, które w pewien sposób rekompensuje brak towarzystwa.

Za spędzeniem świąt w górach przemawia swoboda i absolutny komfort świątecznego wypoczynku.  Nie musisz przejmować się sprzątaniem, gotowaniem i wszystkimi innymi, bożonarodzeniowymi sprawami. Choć co roku sprawiały Ci satysfakcję, może przyjść moment, w którym zapragniesz zamienić je na coś innego. I to jest właśnie chwila, w której powinieneś przejrzeć oferty świątecznych pakietów.

Szeroki wybór hotelowych pakietów w okresie zimy i świąt

Polskie hotele w Tatrach bardzo często proponują ciekawe pakiety – wakacje w górach, romantyczny weekend w górach, Boże Narodzenie w górach czy oferta biznesowa, to tylko przykłady. Skupienie się na tym akurat regionie nie jest oczywiście przypadkowe. Nigdzie indziej klimat świąt nie jest przecież tak odczuwalny! 

Nasz hotel położony jest w samym sercu Tatr. Obiecujemy, że w trakcie wyjątkowych, świątecznych dni przeżyjesz w nim niezapomniane chwile. W Eco Tatry Hotel panuje rodzinna, ciepła atmosfera. Serwujemy pyszne, lokalne jedzenie. Zapewniamy też ciszę, absolutny komfort wypoczynku i bliskość natury – przekonuje właścicielka Eco Tatry Hotel.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad takim zimowym, świątecznym wyjazdem wiedz, że może to być jedna z najlepszych decyzji w tym okresie. Na miejscu czekają przecież zasypane śniegiem stoki, kuligi i wiele innych atrakcji! Pobyt możesz przedłużyć nawet do sylwestra.

Podziel się