Materiał Partnera Kamping, hotel, apartament? Nie! Wybierz pensjonat… – wyjazd nad morze

Kamping, hotel, apartament? Nie! Wybierz pensjonat… – wyjazd nad morze

Tysiące Polaków z całego kraju, a także duża grupa turystów zagranicznych, odwiedza zarówno latem, jak i zimą wybrzeże Morza Bałtyckiego. Jest to bowiem wyjątkowy akwen, który tak bardzo różni się swoimi plażami, od tych które można znaleźć w krajach śródziemnomorskich. Czyste, świeże powietrze, wysokie stężenie jodu i piękna natura, przyciągają młodzież, rodziny z dziećmi, pary, a także samotnych wędrowców. Jeśli poszukujesz bezstresowego urlopy, powinieneś postawić na spokojne i komfortowe miejsce noclegowe. Postaw na piękne pensjonaty!

Dlaczego pensjonat?

Pensjonaty w infrastrukturze hotelarskiej w Polsce, zajmują szczególne miejsce. Łączą one bowiem hotelowy komfort z intymnością apartamentów, czy domków letniskowych, będąc również miejscami bardzo luksusowymi, przy najniższych cenach. Nic dziwnego, że dzisiaj najlepsze pensjonaty, gwarantują wynajem pokojów 1, 2, 3 i 4-osobowych, przyciągając tym samym różne grupy klientów, od rodzin z dziećmi, po grupki znajomych wyrywających się od zatłoczonych wielkich miast i życiowego pędu. Największą zaletą pensjonatu w porównaniu z hotelami, apartamentami, czy też kampingami, nie jest jednak wysoki standard przy niskich kosztach, ale komfort wypoczynku. Mowa tutaj o spokoju, jaki gwarantuje pensjonat. Jest to miejsce, które nie jest zatłoczone, oferuje rodzinną atmosferę, możliwość spokojnego snu, a także bezstresowego spędzania urlopu. W pensjonatach życie płynie powolnym rytmem, a ich goście mogą cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na łonie natury, czy też błogim lenistwem.

Gdzie znaleźć dobre pensjonaty nad morzem?

Jeśli chodzi o pensjonaty nad morzem, warto wiedzieć, że są one zlokalizowane niemalże w każdej mniejszej miejscowości o statusie turystycznym. Obecnie jednak najbardziej popularnym kierunkiem wakacyjnym nad Morzem Bałtyckim jest Mierzeja Helska oraz okolice. Niestety Hel, Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, czy Jurata to stosunkowo zatłoczone kurorty z bardzo wysokimi cenami noclegowymi. Warto zatem wybrać miejscowości, z których łatwo dotrzemy na popularny cypel, a przy tym odpoczniemy w łonie niezwykłej natury. Wyróżniającymi się miejscem jest zatem Jastrzębia Góra, która słynie z wybrzeża klifowego będące unikatem nad Morzem Bałtyckim w Polsce! Warto zatem wybrać się tam na majówkę, czy wakacje, a także urlop zimowy. Polecanym pensjonatem w Jastrzębiej Górze, jest zaś Pensjonat Kojak, który oprócz w pełni wyposażonych pokojów, przepysznego – również regionalnego – jedzenia, oferuje np. wynajem sprzętów rekreacyjnych, czy możliwość odpoczynku w sporym, ekologicznym ogrodzie z oczkiem wodnym, w którym można zaszyć się na leżaku z książką, popijając zimne napoje. Z pełną ofertą tego wyjątkowego pensjonatu zapoznasz się na jego stronie www. 

Opracowanie:

Kojak. Pensjonat. Wiśniewscy D.W.

Jastrzębia Góra , Topolowa 13

Podziel się