Materiał Partnera Gdzie najlepiej szukać noclegu na powakacyjny wyjazd nad morze z czworonożnym przyjacielem?

Gdzie najlepiej szukać noclegu na powakacyjny wyjazd nad morze z czworonożnym przyjacielem?

Powakacyjny wyjazd nad morze z czworonożnym przyjacielem, psem, to propozycja relaksu szczególnie atrakcyjna dla par bez dzieci, samotnych podróżników, czy grup bliskich znajomych. Po wakacjach na plażach i generalnie w nadmorskich miejscowościach nie ma już takich tłumów, warunki podróży są lepsze nie tylko dla zwierzaka – to już spore plusy. A gdzie najlepiej szukać noclegu na powakacyjny wyjazd nad morze z psem?

Nie stary ośrodek czy prywatna kwatera, a obiekt hotelowy nad morzem

Domyślamy się, że dla wielu osób to może być zaskoczenie, ale wbrew pozorom noclegu na wyjazd nad morze z psem (czy też kotem, ale my skupimy się jednak na psach) możemy z powodzeniem szukać w obiektach hotelowych. Nie musimy wcale szukać ośrodka wczasowego o standardach z ubiegłych dekad, czy kwatery prywatnej oferowanej przez przyjaznych zwierzakom ludzi. W dobie Internetu szybko dotrzemy do obiektu wypoczynkowego wysokiej klasy przyjaznego zwierzętom w miejscowości, w której aktywnie i przyjemnie spędzimy czas ze swoim pupilem podczas długich spacerów i nie tylko.

Pobierowo. Nadmorska miejscowość wypoczynkowa przyjazna turystom z psami

Temat wyboru noclegu na wyjazd z psem postanowiliśmy zgłębić, przyglądając się konkretnej nadmorskiej miejscowości przyjaznej turystom z psami – to Pobierowo, gdzie mamy aż dwie plaże dla psów. To specjalnie wydzielone strefy spacerów z czworonogami, na które możemy wejść z psami przez cały rok – także w wakacje. Co prawda nas interesuje sezon powakacyjny, kiedy na inne plaże również wejść można z psami, jednak samo wytyczenie plaż dla psów w Pobierowie potwierdza nastawienie władz miejscowości do naszych pupili.

Atrakcyjny w każdą pogodę resort wypoczynkowy w Pobierowie

Idąc naszym tropem, dotarliśmy do Resortu Grand Laola SPA w Pobierowie. To obiekt hotelowy przyjazny czworonogom, który bez wątpienia zachęca nie tylko tym. To kurort z prawdziwego zdarzenia, w którym wypoczniemy w atrakcyjny sposób zawsze. Nawet jeśli za oknem będzie deszcz i wiatr, pogoda nie będzie kusiła nas do wyjścia, możemy skorzystać na przykład ze strefy SPA & Wellness. Możemy tu skorzystać z przyjemnych zabiegów na ciało, masażu w kilkunastu wariantach, różnych zabiegów z kategorii fizykoterapii, hydroterapii i balneoterapii. Jeśli jeszcze dodamy do tego, że to kurort z basenem Pobierowo – już nikt na pewno nie będzie miał żadnych wątpliwości, czy warto wybrać akurat to przyjazne zwierzętom miejsce. Wyjazd nad morze z czworonożnym przyjacielem wcale nie musi być wypełniony wyłącznie wspólnymi spacerami.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas