Materiał Partnera Elementy wyposażenia nowoczesnych domków w górach

Elementy wyposażenia nowoczesnych domków w górach

Domek w górach to świetny sposób na odpoczynek o każdej porze roku. Możemy w nich przyjemnie spędzić letnie wakacje, jak również ferie zimowe, Święta Bożego Narodzenia czy Sylwestra. Aby odpoczynek był jak najbardziej komfortowy, miejsce do którego się udajemy, aby odetchnąć od codzienności, powinno być odpowiednio wyposażone. Jakie są elementy wyposażenia nowoczesnych domków w górach?

Wygodne meble zapewniające odpoczynek

Nowoczesne domki w górach, takie jak na przykład Domki Falsztyn posiadają wygodny podział na część sypialnianą i dzienną. Zarówno sypialnie, jak i pokój dzienny wyposażone są w wygodne meble, zapewniające komfortowy wypoczynek. Przestronny salon wyposażony jest w funkcjonalne meble do wypoczynku – kanapy, fotele, krzesła, duży stół i poręczny stolik kawowy. W sypialniach znajdziemy z kolei wygodne, miękkie łóżka, stoliki nocne i pojemne szafy, w których na czas przyjazdu można umieścić torby podróżne, ubrania, obuwie i ewentualny sprzęt narciarski. Każdy drewniany domek posiada także wysokiej jakości meble tarasowe, dzięki którym można spędzać na zewnątrz przyjemne chwile i napawać się pięknem przyrody. 

Własna kuchnia i łazienka

Dla jak najwyższego komfortu gości wszystkie drewniane domki posiadają własną kuchnię i łazienkę, zapewniającą prywatność. Pomieszczenia kuchenne wyposażone są w niezbędne meble i sprzęty umożliwiające swobodne przygotowywanie posiłków. Do dyspozycji gości jest duża lodówka, czajnik, kuchenka elektryczna i okap. W szafkach i szufladach kuchennych znajdziemy również piękną zastawę stołową i wszelkie naczynia niezbędne do przygotowania śniadań, obiadów i kolacji, dzięki czemu nie ma konieczności udawania się do restauracji. Komfortowa łazienka zapewni prywatność i wygodę – wyposażona jest w przestronny prysznic, niezbędny sprzęt sanitarny i duże lustro. Hotelowy standard łazienki spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości. Jaki jeszcze element wyposażenia nowoczesnych domków w górach powinien się koniecznie w nich znaleźć? 

Kominek

Must have każdego drewnianego domku to oczywiście kominek. Drewno i kominek to dwie rzeczy, które najczęściej przychodzą nam do głowy, kiedy pomyślimy o zimowym wyjeździe w góry. Drewniane domki wyposażone są w tradycyjne kominki opalane drewnem, dzięki czemu szczególnie zimowe pobyty w Pieninach stają się niezapomnianym przeżyciem. Kominek oprócz swojej podstawowej funkcji grzewczej nadaje domkowi niepowtarzalny klimat, dzięki czemu spędzone przy nim wieczory pozwolą gościom odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku. Znajdujące się z nowoczesnych domkach drewnianych przeszklone kominki opalane drewnem są bardzo bezpieczne i nadają pomieszczeniu urokliwego klimatu. Czy może być coś przyjemniejszego od rozmów przy rozgrzanym kominku? Oczywiście każdy z nas może mieć inne preferencje i podczas wypoczynku niekoniecznie chce dorzucać drewna i pilnować paleniska – dlatego takie domki oprócz kominka mają także ogrzewanie elektryczne, zatem każdy będzie miał to, co lubi.

Podziel się