Materiał Partnera Dlaczego warto kupować wycieczki last minute?

Dlaczego warto kupować wycieczki last minute?

Wakacje i urlop się zbliżają, a Ty nie masz jeszcze planów na wypoczynek? Nic nie szkodzi! Wakacje last minute to doskonały wybór dla osób, które jeszcze nie zakupiły wczasów dla siebie. To możliwość oszczędzenia i pojechania w bardzo ciekawe miejsce. Sprawdź wszystkie zalety urlopu last minute!

Wakacje na ostatnią chwilę

Co oznacza last minute? W dosłownym tłumaczeniu zwrot ten oznacza “ostatnia minuta” i jak mówi nam pracownik Sun Klub Biuro podróży ten termin odnosi się do wakacji, które dostępne są w krótkim czasie. Czasami do wyjazdu zostaje kilka tygodni , a czasami… kilka dni lub kilkanaście godzin! Jakie są zalety wakacji last minute? 

Zalety wakacji last minute

  • Atrakcyjna cena - wakacje last minute są wszystkimi ofertami na wyjazd, które się nie sprzedały w pierwszym terminie albo z których ktoś zrezygnował. Biuro podróży nie chce trafić pieniędzy i wystawia ofertą na wakacje last minute w bardzo atrakcyjnej cenie. Często jest do aż kilkadziesiąt procent oszczędności w porównaniu do terminu zakupionego w ofercie first minute.  Last minute to doskonały wybór dla osób, które mają ograniczony budżet, ale nie chcą rezygnować z wyjazdu. A im bliżej dnia wyjazdu, tym cena niższa - jeśli więc lubisz dreszczyk emocji, to możesz poczekać aż do ostatniego dnia!

  • Brak planowania - nie wszyscy lubią planować. Są osoby, dla których konieczność planowania jest ogromnym stresem, więc wolą spontaniczne wyjazdy na wakacje. Decyzja podejmowana spontanicznie, bez presji wyboru miejsca, hotelu i dokładnego planowania bardzo często okazuje się doskonałym wyborem, a urlop last minute jest niezapomnianym wydarzeniem.

  • Możliwość poznania nowych miejsc - wybierając oferty last minute możemy przebierać w opcjach, ale są one ograniczone względem tego, co oferują wakacje zakupione dużo wcześniej. Last minute otwiera więc turystów na zwiedzanie miejsc, których w innym przypadku prawdopodobnie by nie zwiedzali. To także dreszczyk emocji związany z szybką decyzją i koniecznością szybkiego wyjazdu.

  • Możliwość doboru wakacji do urlopu - nie każdy z dużym wyprzedzeniem wie, w jakim terminie będzie przypadać jego urlop. Dużo osób w ostatniej chwili musi więc zdecydować, czy wyjechać, czy zostać w domu. Oferty last minute są doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy dowiadują się o swoim urlopie w ostatnim momencie.

Warto przeglądać oferty last minute, które są doskonałe zawsze wtedy, kiedy brak określonych planów wakacyjnych.  Last minute to odpowiedź na problemy wszystkich osób, które jeszcze nie zarezerwowały swoich wakacji!

Opracowanie:

Sun Klub Biuro podróży Katarzyna Wrotecka Paweł Wrotecki sp.j.

Gorzów Wielkopolski , Mieszka I 68 lok. 1

Podziel się