Materiał Partnera Daleka egzotyka, tylko z dobrym biurem podróży!

Daleka egzotyka, tylko z dobrym biurem podróży!

Sezon wakacyjny w biurach podróży rozpoczyna się w maju, a kończy z początkiem października. To wtedy tysiące Polaków wyjeżdża na wakacje all inclusive do Grecji, Hiszpanii, Chorwacji, Albanii, czy też do Portugalii, Turcji, Tunezji, do Egiptu oraz na Maltę, czy Cypr. Czy jednak błogie i rajskie wakacje można przenieść na okres zimowy? Oczywiście, że tak! I jest to opcja, z której korzysta coraz większa liczba osób…

Wykupując latem wczasy zimowe, można wyjechać do Kenii, na Karaiby, czy też na Dominikanę za nawet 3000 tysiące złotych… Łapaniem okazji powinniśmy zajmować się jednak pod okiem doświadczonych ekspertów z małych biur podróżnych, będących partnerami większych touroperatorów!

Daleka egzotyka – opłacalność

Sezon wakacyjny w wielu firmach jest okresem niekorzystnym dla płynności finansowej. Wielu pracowników planuje brać urlopy, a grafiki muszą być idealnie dopasowane, aby nie doprowadzić do zastoju działalności. W maju, czerwcu, lipcu oraz sierpniu, daleka egzotyka jest zaś niesamowicie droga – nawet kilkanaście tysięcy za osobę na kilka dni – a wycieczki nad Morze Śródziemne bardzo oblegane. To zaś spowodowało, że dzisiaj najlepsze biura podróży oferują korzystne rozwiązanie przeniesienia urlopu na polski okres zimowy – pomiędzy październikiem a lutym. Daleka egzotyka np. Chiny, Dominikana, Kostaryka, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Karaiby, czy Peru, w wersji first minute, wykupione na kilka miesięcy przez planowaną podróżą, staje się niesamowicie opłacalna. Za 7-9 dniowe wakacje można zapłacić w zależności od standardów od 3 do 5 tysięcy złotych za osobę. Jest to też prawdziwa okazja dla ludzi, którzy chcą odwiedzić Afrykę i przeżyć Safari!

Cenna wskazówka! Magiczne wakacje zimą, naprawdę mogą dać Ci wiele energii na cały, zimny, długi i szary okres mrozów. Latem, czasem lepiej wyjechać na weekend nad morze, czy w góry, a po pracy nad jezioro, korzystając z uroków polskiego sezonu wakacyjnego.  

Daleka egzotyka – tylko z dobrym biurem podróży

Aby wyjechać do dalekich ciepłych krajów, należy przede wszystkim podjąć współpracę z dobrym biurem podróży, które zadba o każdy nawet najmniejszy szczegół – od szczepionek i wiz, po ubezpieczenie turystyczne. Najlepiej wybierać małe firmy, które są partnerami biznesowymi dużych touroperatorów. Przykładem jest biuro turystyczne TOTAL TRAVEL, które kooperuje z TUI. Udając się do specjalistów tejże agencji, określisz swoje wszystkie wymagania, a na Twoją skrzynkę mailową, będą spływały spersonalizowane oferty dalekiej egzotyki. Pozostanie Ci tylko wybrać dogodny termin urlopu i oczekiwanie na zimę, która dla Ciebie będzie przedłużeniem lata! 

Podziel się