Materiał Partnera Wyjazd do Niemiec? Wybierz podróż busem!

Wyjazd do Niemiec? Wybierz podróż busem!

Niemcy to jedna z największych gospodarek świata. Kraj ten przez lata kojarzył się nam z dobrobytem i życiem na wysokim poziomie. Wielu Polaków wciąż decyduje się na podjęcie pracy za zachodnią granicą – czy to dorywczej, czy też na stałe. Nasi rodacy pracują w Niemczech w branży budowlanej, na produkcji i w magazynach. Często opiekują się niemieckimi seniorami. Wygodny transport to podstawa w regularnym przemieszczaniu się między ojczyzną a miejscem pracy. Dlaczego warto zdecydować się na wynajęcie busa?

Wygoda

W kategorii przewozów międzynarodowych podróżowanie busem nie ma sobie równych. Jest to jeden z najwygodniejszych środków transportu. Busy powoli zaczynają wypierać z rynku autokary, które jeszcze do niedawna królowały na zagranicznych szosach. Dlaczego? Żeby podróż autokarem była  dla przewoźnika opłacalna, musi zdecydować się na nią co najmniej kilkadziesiąt osób. W przypadku busa wystarczy, że kilku pasażerów zakupi bilet.

Nowoczesny busy wyposażone są we wszelkie wygody, których potrzebuje podróżujący. Mają szerokie, komfortowe siedziska z obszernym miejscem na nogi, sprawną klimatyzację, ogrzewanie i często - przyciemnione szyby. Podróż nierzadko umila pasażerom muzyka wydobywająca się z głośników. Mała ilość miejsc sprawia, że podróżni czują się swobodniej i mogą pozwolić sobie na drzemkę w trakcie jazdy. W autokarach panuje zwykle zbyt duży rozgardiasz, by móc zmrużyć oko.

Systematyczność kursów

Jak informuje przedstawiciel z firmy transportowej Daria Trans Międzynarodowy Przewóz Osób – pasażerowie bardzo cenią sobie regularność kursów busów. Przewoźnicy dokładają wszelkich starań, by odbywały się one zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zwykle między Polską a Niemcami realizowanych jest kilka lub nawet kilkanaście kursów. Ma to duże znaczenie dla osób, które w Niemczech pracują dorywczo i często wpadają w odwiedziny do rodziny lub znajomych w ojczyźnie.

Niska cena

Pasażerowie mogą sobie pozwolić na systematyczną podróż dzięki atrakcyjnym cenom biletów. Zaczynają się one już od 200 zł. W dodatku podróżny nie jest ograniczony ilością bagażu i nie musi dopłacać do biletu, jeśli zdecyduje się zabrać ze sobą jedną torbę więcej niż zwykle. To duże udogodnienie, na które nie moglibyśmy liczyć, lecąc samolotem. Podróż pociągiem z kolei trwałaby dłużej, a i tak musielibyśmy zorganizować sobie dodatkowy transport z dworca do miejscowości docelowej.

Bus często dowozi pasażera dokładnie tam, gdzie planuje on się dostać. Bez ukrytych kosztów i straty czasu. Ponadto przewoźnicy trudnią się przewozem paczek między krajami. Osoba mieszkająca w Niemczech może więc nadać przesyłkę do rodziny z Polski i mieć gwarancję, że dotrze ona do adresata szybko i w nienaruszonym stanie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas