Materiał Partnera Werpol1 przewiezie Twój ładunek we wskazane miejsce szybko i zawsze na czas!

Werpol1 przewiezie Twój ładunek we wskazane miejsce szybko i zawsze na czas!

W sytuacji, gdy konieczny jest transport ładunku, który wymaga większego pojazdu, szukamy przewoźnika, który specjalizuje się w usługach transportowych. To trudne zadanie, gdyż do ich realizacji wymagany jest odpowiedni sprzęt, pojazdy, ale też wiedza i doświadczenie. Kierowcy muszą znać przepisy związane z transportem różnego rodzaju ładunków, ale też być przygotowani na niespodziewane zdarzenia na drodze. A klientom zawsze zależy na czasie.

Transport w kraju i za granicę – dlaczego warto korzystać z usług firmy?

Zdarza się, że musimy przewieźć rzecz, która nie mieści się w samochodzie osobowym np. meble podczas przeprowadzki lub przenosin biura, duży sprzęt lub części do samochodu. Najlepiej wtedy skorzystać z usług firmy transportowej Werpol1, która szybko i sprawnie wszystko załaduje, zabezpieczy przed uszkodzeniem oraz przewiezie we wskazane miejsce. Korzystanie z tego typu oferty to duża oszczędność czasu, wygoda oraz gwarancja, że towar dotrze w dobrym stanie i na czas. Z usług tego przewoźnika korzystają sklepy, hurtownie, firmy i instytucje, a także osoby indywidualne, dlatego każdy wynegocjuje warunki najlepsze dla swoich potrzeb. Dużą zaletą przedsiębiorstwa, jest to, że organizuje zarówno transport krajowy, jak i zagraniczny. Dzięki temu w jednym miejscu można zlecić przewóz towarów do różnych odbiorców jednej firmy.

Samochody wykorzystywane do transportu są w dobrym stanie technicznym, regularnie serwisowane oraz poddawane przeglądom, aby mieć pewność, że realizacja usług obędzie się bez przykrych niespodzianek na trasie. Kierowcy, którzy zajmują się transportem pakunków, to osoby doświadczone na różnego rodzaju drogach, znające przepisy związane z przewożeniem ładunków oraz biorą za nie odpowiedzialność, oferując najwyższej jakości usługi. Pozostając w kontakcie z klientem, informują o miejscu pobytu, aby można było na czas przygotować się do odbioru ładunku.

Jakie produkty przewozi firma transportowa Werpol1?

Różne rodzaje ładunków, wymagają różnych warunków podczas ich przewozu. Wszystkie jednak muszą być odpowiednio zabezpieczone, a w szczególności unieruchomione, aby nie doszło do uszkodzenia żadnego elementu. W Werpol1 przewożone są niewymiarowe przedmioty, kartony, worki, ale również możliwy jest transport drobnicowy oraz przyjmowane są produkty umieszczone na paletach o wadze do 3,5 tony. Dzięki temu pomoc w transporcie uzyska każda firma, która musi regularnie lub od czasu do czasu dostarczyć gdzieś ładunek.

Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się przewóz ładunków na paletach. To najpopularniejszy i najbardziej ekonomiczny sposób transportu małych i dużych elementów: materiałów budowlanych, ale również spożywczych czy chemicznych. Należy jednak ładunek odpowiednio przygotować – nic nie powinno wystawać poza paletę, musi być ona w dobrym stanie technicznym tj. bez pęknięć, każda powinna mieć naklejony adres odbiorcy oraz rzeczywista waga i wymiary muszą się zgadzać z tymi podawanymi podczas składania zamówienia na usługę. Niezależnie od rodzaju ładunku, firma stawia na wysoką jakość obsługi klienta i terminowe dostarczanie przesyłek.

Opracowanie:

Werpol1 Sp. z o.o.

Stare Bojanowo , Kręta 10

  • tel. 605 119 702

Podziel się