Materiał Partnera Transport drewna w ofercie firmy Mieczysława Święcickiego

Transport drewna w ofercie firmy Mieczysława Święcickiego

Zdecydowałeś się pozyskać drewno opałowe z własnego lasu? Potrzebujesz teraz firmy, która zajmie się jego transportem? Może prowadzisz tartak, więc takie zlecenia są w Twoim przypadku cykliczne? Bez względu na to czy potrzebujesz jednorazowej usługi, czy regularnych przewozów drewna, postaw na firmę Mieczysława Święcickiego. Sprawdź, dlaczego to dobry wybór.

Firma Mieczysława Święcickiego – godny uwagi wybór

Piszemy dziś o przedsiębiorstwie, które działa na rynku od wielu lat. Bogate doświadczenie sprawiło, że dziś może cieszyć się świetnymi opiniami wśród swoich klientów. Firma działa głównie w branży transportowej, do dyspozycji oddaje pojazdy o ładowności do kilkudziesięciu ton. Przewozi towary różnego rodzaju, przede wszystkim na paletach ze względu na rodzaj naczep, jakie ma w posiadaniu. Co więcej, jest w stanie przewieźć drewno wyspecjalizowanymi ciężarówkami. Firma Mieczysława Święcickiego zatrudnia fachowców na stanowiskach kierowców, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ładunek dotrze do klienta lub kontrahenta na czas i przede wszystkim w idealnym stanie.

Jeden z pracowników zakładu powiedział,

w naszym przedsiębiorstwie liczy się przede wszystkim pomoc klientom. Pracownicy i zarząd wychodzą z przekonania, że to główny cel ich działań. Aby jednak to uzyskać, potrzebna jest skrupulatność, dokładność, pełne bezpieczeństwo i przede wszystkim wysokiej jakości flota nowoczesnych pojazdów.

Transport drewna – oferta

Transport drewna to jedna z propozycji w ofercie firmy Pana Mieczysława Święcickiego. Co ważne, usługa wykonywana jest przy pomocy specjalistycznych pojazdów o dużej ładowności. Chcemy podkreślić, że nie jest to jedyna możliwość, jaka tam na Ciebie czeka. Kolejną propozycją jest sprzedaż drewna wraz z dowozem. Firma oferuje między innymi dąb, brzozę, sosnę, świerk czy olchę. Zapewnia produkty klientom indywidualnym, ale również firmom działającym w różnych branżach. To bez dwóch zdań oferta, z której warto skorzystać.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas