Materiał Partnera Transport busami – niestandardowe usługi najlepszych firm!

Transport busami – niestandardowe usługi najlepszych firm!

Najlepsze firmy z branży transportu osób busami, są gotowe na podjęcie współpracy z agencjami pracy, z parafiami, szkołami, różnego typu przedsiębiorstwami, a także z klientami indywidualnymi, potrzebującymi transportu na lotnisko, czy też na dworzec PKP. Warto przy tym wiedzieć, że na rynku polskim działają podmioty przewozowe, które nie tylko gwarantują takie standardowe usługi, ale także te rzadziej wykorzystywane. Poznaj je razem z nami!

Obsługa wesel i innych imprez okolicznościowych

Niestandardową usługą najlepszych firm przewozu osób busami, jest gwarantowanie obsługi wesel, jubileuszy, pogrzebów, osiemnastek, czy innych wydarzeń rodzinnych. Wielokrotnie to właśnie taka opcja, umożliwia dojazd dużej rodziny na ceremonię ślubu, czy zapewnia brak konieczności rezygnowania osób dorosłych ze spożycia alkoholu podczas biesiad! Dzisiaj zatem warto przemyśleć takie rozwiązanie przy różnego rodzaju imprezach rodzinnych zwłaszcza, że nie jest ono tak drogie, jakby mogło się zdawać.

Warto wiedzieć! Busy wynajmowane są często przez rodziny zmarłych, które organizują pogrzeby. Podstawione auta mają bowiem dowieść żałobników spoza rodziny z kościołów na cmentarze pozamiejskie.

Pomoc w przeprowadzkach

Kolejną niestandardową usługą firm wyposażonych w nowoczesne busy, jest oferowanie przewozów bagażowych do 1,5 ton! Jest to wykorzystywane zarówno przy przeprowadzkach z mieszkań do domów, czy też przy zmianie lokalizacji biura średniej wielkości przedsiębiorstwa. Transport bagażowy do 1,5 ton, umożliwia przewóz np. sprzętu elektronicznego, ubrań, czy też ważnych dokumentów firmowych.

Podejmowanie dłuższej współpracy ze szpitalami, czy hotelami

Najlepsze firmy transportu busami, są również w stanie stale obsługiwać hotele, które potrzebują transportu dla swoich gości, czy też restauracje, a nawet szpitale. W ostatnich latach między innymi nowoczesne kliniki prywatne wynajmują busy do transferu swoich kluczowych pacjentów, a nawet takie rozwiązanie jest wykorzystywane przez Centra Onkologiczne, które według onkopakietów gwarantują darmowe przejazdy leczących się osób do opłaconych przez państwo hoteli… Pamiętaj zatem, że dobra firma transportu busami nie boi się wyzwań! Jest w stanie nawiązać współpracę nawet z parafiami, w związku z pielgrzymkami krajowymi i europejskimi.

Szybkie przesyłki kurierskie

Prowadzisz firmę, która wymaga szybkiego przekazu dokumentów, czy towarów do innego podmiotu? A może masz do przesłania cenne wyroby, które muszą dotrzeć do danej osoby na cito? W takich sytuacjach znane firmy kurierskie i przekazów pocztowych, niestety nam nie pomogą… Co wtedy zrobić? Zgłosić się do szeroko wyspecjalizowanej firmy transportowej, wyposażonej w nowoczesne busy i zatrudniającej doświadczonych kierowców. Błyskawiczna obsługa nawet na dalekich trasach gwarantowana.

Niestandardowe i standardowe usługi z firmą KAMYK

Przykładem nowoczesne firmy transportowej, wyposażonej w różnorodną flotę busów, jest przedsiębiorstwo KAMYK z Wrocławia. To ono zapewnia zarówno standardowe, jak i niestandardowe usługi, wyróżniając się na rynku, tak bardzo pożądaną elastycznością. Dodatkowa zaleta tego podmiotu? Niskie ceny i pełen profesjonalizm wszystkich działań! Sprawdź sam… 

Podziel się