Materiał Partnera Stałe przewozy taksówkarskie – kiedy warto z nich korzystać?

Stałe przewozy taksówkarskie – kiedy warto z nich korzystać?

Najlepsze firmy taksówkarskie oprócz przewozu osób na lotniska, dworce kolejowe, a także prócz doraźnych kursów w ciągu dnia i nocy, są gotowe również zaoferować stałe usługi. Często korzystają z nich domy spokojnej starości, szpitale czy też inne instytucje publiczne. Kto i kiedy jeszcze może korzystać ze stałych przewozów taksówkarskich, by było to opłacalne?

Oferta dla seniorów, osób niepełnosprawnych i kobiet w ciąży

Dobra firma taksówkarska wykracza poza obszar działalności polegający tylko i wyłącznie na transportowaniu osób z punktu A do punktu B. Najlepsi taksówkarze elastycznie podchodzą do swoich obowiązków, gwarantując również szereg usług dodatkowych. To one mogą stać się ważnym elementem stałej obsługi klienta. Mowa o seniorach, osobach niepełnosprawnych, a także kobietach w ciąży. Tacy klienci często współpracują z firmą taksówkarską w ujęciu długoterminowych w ramach:

  • dowozu artykułów spożywczych wedle przekazywanych list,
  • wykupowania leków,
  • odbioru prania.

Oprócz tego klienci we wcześniej ustalone dni zawożeni są na badania do szpitali czy klinik, a niekiedy też korzystają z kilkugodzinnej obsługi w podróży do większych miast.


Opcja dla zapracowanych rodziców

Z najlepszymi firmami taksówkarskimi można również stworzyć harmonogram cyklicznych przewozów realizowanych codziennie lub w wybranych godzinach. Taka opcja jest szczególnie chętnie wykorzystywana dzisiaj przez zapracowanych rodziców, którzy decydują się na wynajmowanie taksówki dla swoich pociech. Aby obniżyć koszty warto przy tym, by samochód wypełniony był większą liczbą dzieci. Warto zatem opcję dowozu do szkoły rozważyć z innymi rodzicami.

Czy jednak jest to opłacalna inwestycja w bezpieczeństwo swoich pociech? Odpowiedź brzmi: tak. Nie tylko liczyć można na profesjonalizm kierowcy, którzy zadba o komfort małych podróżnych. Długa i stała współpraca wiąże się też z naliczeniem wysokich rabatów. Dowóz dzieci do szkoły taksówką nie musi być zatem drogi, zwłaszcza jeśli rachunek dzielony jest na kilku rodziców.

Obsługa firm i instytucji

Ze stałej obsługi taksówkarskiej na telefon korzystają też często różnego rodzaju firmy oraz instytucja publiczne, które wymagają przewozu swoich pracowników na lotniska czy dworce kolejowe. Więksi przedsiębiorcy wynajmują również taksówki na wyłączność w przypadku wizyty delegatur kontrahentów czy kluczowych klientów. W ten sposób gwarantowana jest im pomoc w poruszaniu się po nieznanym terenie, a także komfort. Ze stałych usług taksówkarskich korzystają też lekarze, prawnicy, księża.

Z jaką firmą jednak warto współpracować? Przede wszystkim kierowca powinien być doświadczony. Istotna jest jego kultura osobista, znajomość topografii miast i regionów, a także dodatkowe kursy bezpiecznej jazdy np. tej antypoślizgowej. Wysokimi kompetencjami wyróżnia się zatem Marek Idzik z TAXI OSOBOWEGO DĘBICA, które wyróżnia się jeszcze ważną cechą. Jest nią wysoka technologia – przewozy taksówkarskie muszą być zawsze świadczone nowoczesnymi autami z niskim przebiegiem, miękkimi fotelami, wydajną klimatyzacją oraz wieloma innymi udogodnieniami. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas