Materiał Partnera Stała współpraca z firmą taksówkarską – kiedy warto ją podjąć?

Stała współpraca z firmą taksówkarską – kiedy warto ją podjąć?

Stała współpraca z firmą taksówkarską może przynieść nam znaczne rabaty przewozowe, szybszy dojazd we wskazane miejsce, czy też inne udogodnienia. Taka forma korzystania z usług taksówek, jest zaś coraz częściej wykorzystywana, zwłaszcza w określonych grupach konsumenckich. Poznaj je razem z nami!

Pomoc seniorom na telefon

Stała współpraca firmy taksówkarskiej jest często gwarantowana seniorom. To właśnie osoby w podeszłym wieku chcą być w pełni mobilni, mogąc błyskawicznie docierać na umówione wcześniej spotkania rodzinne, wizyty lekarskie, czy po prostu do sklepu! Wielokrotnie najlepsi taksówkarze pomagają emerytom w inny sposób. Mowa o dowozie zakupów i leków! Często gwarantowane są również wysokiego standardu pojazdy, pozwalające na łatwe przewiezienie np. wózka inwalidzkiego.

Usługi rekomendowane dla kobiet w ciąży

Kobiety w zaawansowanej ciąży, a także w tej zagrożonej, powinny szczególnie wystrzegać się prowadzenia pojazdu. Warto również, aby zrezygnowały z zatłoczonych autobusów i komunikacji miejskiej, gdzie łatwo o upadek. Współpraca z taksówkarską firmą to zatem nie tylko inwestowanie w komfort, ale także w 100% bezpieczeństwo. Kobiety w ciąży nie muszą dzięki temu uniezależniać się od partnerów, czy znajomych. Najlepsi taksówkarze również błyskawicznie pomogą w dowozie do szpitala, nawet w dzień rozwiązania!

Odciążenie zapracowanych rodziców

Wychowanie dzieci to niemalże „praca” nie tylko na pełen etat, ale 24h/dobę. Wie o tym każdy rodzic, który posiada pociechy w wieku szkolnym. Często zatem po ich skończonych zajęciach, ojcowie lub matki, muszą odbierać uczniów ze szkół. Alternatywą dla tego jest jednak korzystanie ze stałego wsparcia taksówkarzy. Ci mogą przewieźć nawet czwórkę dzieci, a koszty rodzice mogą podzielić na kilka rodzin. Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania? Przede wszystkim dla bezpieczeństwa pociech, dla ich komfortu, a także dla odciążenia własnych codziennych trosk.

Korzystna oferta dla firm

Również różnego rodzaju firmy, powinny zastanowić się nad ofertą firm taksówkarskich, otwartych na stałą współpracę. Może ona dotyczyć m.in. przewozów pracowników delegowanych na dworce PKP wojewódzkich miast, czy też na lotniska. Sprawny transfer zapewnia m.in. Dariusz Smolarek, który działa w Zduńskiej Woli i okolicach. Wielokrotnie zawozi on klientów indywidualnych lub biznesowych na regionalne lotnisko w Łodzi, czy na trzy największe polskie porty lotnicze: Ławica (Poznań), Modlin (Warszawa) i Okęcie (Warszawa). Warto zatem podkreślić, że dzisiaj usługi taksówkarskie, są często świadczone poza wielkimi miastami, na trasach krajowych. 

Opracowanie:

Dariusz Smolarek

Zduńska Wola , Spacerowa 93 lok. 42

  • tel. 661 559 005

Podziel się