Materiał Partnera Przeprowadzka? Daj sobie pomóc - skorzystaj z usług firmy przeprowadzkowej!

Przeprowadzka? Daj sobie pomóc - skorzystaj z usług firmy przeprowadzkowej!

Jeśli w Twoich planach jest przeprowadzka, bez sensu, żebyś bawił się w przewóz mebli samodzielnie. Pewnie nie masz do dyspozycji samochodu ciężarowego? Myślisz, że osobówką zdołasz zrobić to w ciągu kilku kursów? Nie ma takiej opcji, dopiero po zdemontowaniu mebli dowiadujesz się, ile tak naprawdę jest do przewiezienia. Po co się z tym męczyć? Wystarczy wynająć firmę zajmującą się pomocą w przeprowadzkach. Zrobią to szybciej i dokładniej.

Firma przeprowadzkowa - co przewiezie?

W większych miastach usługa jest znana i praktykowana przez większość społeczeństwa. Szczególnie w sporych aglomeracjach, gdzie ludność przemieszcza się dość często. Zmiana pracy, narodziny dziecka, powiększenie się rodziny, czy też wzięcie pod opiekę rodziców. Wszystkie te sytuacje powodują, że konieczne jest wynajęcie, na przykład większego mieszkania. Nie chcesz porzucać mebli, sprzętu, czy łóżek - zabierasz je ze sobą. Wtedy na pomoc przychodzi firma przeprowadzkowa. Zastanawiasz się, co mogą przewieźć? Spieszymy z odpowiedzią.

Jak już zapewne wiesz, są to meble. Pewnie chcesz wiedzieć, jakie? Tak naprawdę każde, wszystko, co da się wynieść przez drzwi z Twojego starego mieszkania. Jeśli czegoś się nie da, można to rozkręcić, tym firma także się zajmie. Możesz tylko obserwować i ewentualnie wskazywać, co mają zabrać najpierw (jeśli będzie kilka kursów). Meblościanki, łóżka, obrazy, sprzęt RTV, również ten AGD, a do tego wszystkiego naczynia i drobniejsze rzeczy. Po co ze wszystkim męczyć się samodzielnie? Nie ma to najmniejszego sensu, więc jeśli myślisz o przeprowadzce, zastanów się nad transportem mebli przez profesjonalistów. Pamiętaj, aby byli to wykwalifikowani pracownicy z powszechnie cenionej firmy, przykładem może być przedsiębiorstwo Nambud.

Co jeszcze firma przeprowadzkowa może dla Ciebie zrobić?

Na sprzątnięciu starego mieszkania z mebli i przewiezienie ich do nowego się nie kończy. Firmy przeprowadzkowe bardzo często oferują inne usługi, a świetnym tego przykładem jest wspomniane wyżej przedsiębiorstwo. Oprócz przewozu mebli zajmują się sprzątaniem piwnic, a nawet czyszczeniem strychów. Jeśli do tej pory mieszkałeś w domu jednorodzinnym, miałeś piwnicę oraz strych, na pewno zalega tam sporo Twoich rzeczy. Takie usługi będą wtedy dla Ciebie zbawienne! Wykwalifikowani pracownicy takiej firmy znają się nie tylko na rozbiórce mebli. Często przewożą inne towary i rzeczy, więc jeśli chcesz, zawsze możesz zadzwonić i zapytać, czy wykonają dla Ciebie nieco inne zadanie. Transport do 3,5 tony to w wielu przypadkach kolejna usługa. Jest ich oczywiście więcej, wszystko zależy od danej firmy, jej możliwości, doświadczenia, a także popularności. Jak przedstawiają się koszty? Jeśli weźmiesz pod uwagę swoje paliwo, czas, siły, a także nerwy przy transporcie mebli - na pewno nie będzie to dla Ciebie duży wydatek!

Opracowanie:

Grzegorz Namysło Nambud

Ruda Śląska , Krasińskiego 20 lok. 9

  • tel. 793 555 013

Podziel się