Artykuł sponsorowany P.H.U. Grzegorz Kalinowski – usługi przewozu osób i rzeczy

P.H.U. Grzegorz Kalinowski – usługi przewozu osób i rzeczy

Usługi transportowe to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób prywatnych oraz firm, które nie dysponują wystarczającej pojemności pojazdem lub potrzebują profesjonalnej pomocy w przewozie produktów. Dlatego z pomocą przychodzą odpowiednio przygotowane do tego firmy, które coraz częściej obok rzeczy oferują również przewóz osób, co uzupełnia katalog usług.

P.H.U. Grzegorz Kalinowski – profesjonalna obsługa i transport

Firma P.H.U. Grzegorz Kalinowski z siedzibą w Białymstoku, zajmuje się profesjonalnym przewozem przedmiotów oraz osób na terenie Polski i Niemiec. Klientom proponuje usługi doświadczonych kierowców, a także flotę pojazdów spełniających wszelkie kryteria i wymogi transportu międzynarodowego. Jak mówi specjalista zatrudniony w przedsiębiorstwie:

Nasi kierowcy mają niezbędne licencje, przechodzą regularne badania, szkolimy ich w zakresie przepisów międzynarodowych. Natomiast nasze pojazdy, które regularnie są serwisowane i dopuszczone do ruchu na międzynarodowych trasach, pozwalają na przewóz paczek, osób oraz pojazdów na lawetach.

Zainteresowanie klientów pozwala firmie inwestować w nowe rozwiązania, więc poza samochodami ciężarowymi do przewozu ładunków, skorzystać można z busa z odpowiednim wyposażeniem, który sprawi, że przejazd na trasie Polska-Niemcy minie w przyjemnej i komfortowej atmosferze.

Przewóz samochodów i ładunków

Przedsiębiorstwo transportowe odpowiadając na potrzeby zgłaszane przez klientów, wprowadziło do swoich usług możliwość przewozu pojazdu na lawecie. Wymagane jest to w sytuacji, gdy zakupiony pojazd nie posiada ważnych badań technicznych lub wyrobionych dokumentów, więc nie może poruszać się samodzielnie po trasach. Firma proponuje bezpieczny transport pojazdu na miejsce wskazane przez klienta, co wymaga właściwego zabezpieczenia samochodu na lawecie oraz przygotowania odpowiedniej dokumentacji w przypadku transportu międzynarodowego. Korzystając z usług P.H.U. Grzegorz Kalinowski, klient ma pewność, że auto dojedzie we wskazane miejsce szybko i zawsze na czas.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas