Materiał Partnera Na co należy zwrócić uwagę, wynajmując transport na wesele?

Na co należy zwrócić uwagę, wynajmując transport na wesele?

Zapewnienie odpowiedniego transportu gościom weselnym na miejsce docelowe to jedna z ważnych rzeczy, jakich musimy dopilnować w związku z organizacją uroczystości, jaką jest wesele. Na co należy więc zwrócić uwagę podczas wynajmowania tego typu usługi w danej firmie transportowej? O tym wszystkim piszemy w poniższym artykule. Serdecznie zapraszamy do jego lektury.

Przede wszystkim flota pojazdów

Wybierając odpowiednią firmę transportową do przewozu naszych gości weselnych, należy przede wszystkim przyjrzeć się renomie danego przedsiębiorstwa i opiniom, jakie krążą na jej temat w Internecie, ponieważ dadzą nam one pewien ogląd na sprawę. Najważniejsze jest, by zweryfikować stan floty pojazdów — czy jest ona rozbudowana i czy są wśród niej zarówno autokary do przewozu większej liczby osób, jak i wygodne busy do transportu mniejszych grup. Warto przy tym rozważyć na początku, jakie są nasze oczekiwania co do pojazdów i ilu gości chcemy przewieźć tak, aby wybrać najkorzystniejsze dla nas rozwiązanie (szczególnie pod względem finansowym).

Jeśli zależy nam na przewozie małej liczby osób, czyli do 50, to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie dla nas postawienie na wynajem jednego lub kilku busów (w zależności od dokładnej liczby pasażerów). Jeżeli natomiast planujemy huczne wesele, w związku z którym będziemy chcieli przetransportować minimum 50 osób, to najkorzystniej będzie zdecydować się na wynajem jednego lub dwóch autokarów.

Drugą ważną kwestią związaną z flotą pojazdów jest ich dobry stan techniczny. Auta powinny być w pełni sprawne i regularnie przechodzić przeglądy oraz kontrole techniczne. To bardzo ważne zarówno dla bezpieczeństwa naszych gości, za których przecież jesteśmy w tym momencie odpowiedzialni, jak i dla całej uroczystości, która nie powinna opóźnić się z powodu np. nieprzewidzianej awarii pojazdu na trasie. Na uzyskanie wysokiej jakości usług związanych z transportem osobowym mogą Państwo liczyć u sprawdzonej firmy transportowej Mega z Kwidzynia.

Pozostałe ważne kwestie związane z transportem gości weselnych

Pozostałe ważne kwestie dotyczące transportu gości na uroczystość weselną to przede wszystkim udogodnienia, na jakim nam zależy. Należy więc rozeznać się, czy dana firma dysponuje np. DVD, na którym można odpalać filmy związane z Parą Młodą w postaci m.in. slajdów ze zdjęciami z okresu narzeczeństwa lub filmy fabularne, które zapewnią gościom odrobinę rozrywki w trakcie podróży. Do innych udogodnień, na jakich mogłoby nam zależeć należy nagłośnienie, lodówki, bar, klimatyzacja czy wygodne fotele.

Zapewne dla wielu z nas bardzo ważną sprawą będą także kwestie finansowe w postaci atrakcyjnych cen. Warto więc porównać oferty co najmniej kilku firm, aby zyskać ogląd na to, co właściwie kryje się pod tym pojęciem. Niektóre firmy oferują także korzystne rabaty, na co także warto zwrócić uwagę. Równie istotna może okazać się opcja przejazdu z możliwością dodatkowego wynajmu kierowcy.

Opracowanie:

Mega Firma Transportowo Handlowa

Kwidzyn , Nowa 2

Podziel się