Materiał Partnera Kiedy warto wynająć wywrotkę? Usługi transportowe Mariusza Mojzyka

Kiedy warto wynająć wywrotkę? Usługi transportowe Mariusza Mojzyka

Prace remontowo-budowlane, rozbiórki i wyburzenia, a także prace rolnicze, aby móc przebiegać sprawnie, wymagają zastosowania specjalistycznych pojazdów. Należą do nich wywrotki, które wykorzystywane są w każdej z wymienionych branży – do różnych celów. Wynajem wywrotek z operatorem to jedna z usług świadczonych przez przedsiębiorstwo Mariusza Mojzyka. Sprawdź, kiedy warto skorzystać z usług tej firmy transportowej.

Zastosowanie wywrotek w branży budowlanej

Budowa różnego typu inwestycji – dróg, mostów, a także obiektów wymaga wykorzystania wielu materiałów. Często należy je dostarczyć na miejsce w dużych ilościach, a przy tym szybko, by nie wydłużać czasu trwania prac. Do transportu materiałów sypkich zazwyczaj używa się samochodów ciężarowych lub wywrotek. Wywrotki są specjalistycznymi pojazdami, wyposażonymi w skrzynię ładowniczą. Z tego względu użycie tych pojazdów jest często znacznie wygodniejsze – ruchoma skrzynia umożliwia nie tylko bezpieczny transport towarów, ale też ich szybki rozładunek na miejscu.

Firma Usługi Transportowe Mariusza Mojzyka świadczy profesjonalne usługi wywrotką, a także oferuje wynajem wywrotek dla firm budowlanych, rolniczych i klientów indywidualnych oraz firm z innych branży. Najczęściej wywrotki wykorzystuje się do transportu materiałów sypkich:

 • żwiru,
 • piasku,
 • cementu,
 • ziemi,

a także innych materiałów stosowanych w budownictwie – gruzu, kruszywa budowlanego – oraz wywozu odpadów po rozbiórkach i wyburzeniach.

Wynajem wywrotki z operatorem

Firma Usługi Transportowe Mariusz Mojzyk oferuje także wynajem wywrotki z operatorem dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z różnych branży. Za pomocą wywrotki przetransportować można wiele materiałów, a sama konstrukcja pojazdu pozwala na ich sypki i bezproblemowy rozładunek.

Poza branżą budowlaną wywrotki odnalazły swoje zastosowanie także w branży rolniczej, gdzie doskonale sprawdzają się na przykład do transportu paszy, zboża i ziaren. Korzystają z nich klienci transportujący materiały sypkie i objętościowe. Wywrotki doskonale sprawdzają się na przykład do przewozu popularnych artykułów spożywczych:

 • ryżu,
 • cukru,
 • mąki,
 • soli,
 • kawy,
 • a także orzechów.

Transport tego typu produktów wymaga odpowiedniego doświadczenie i spełnienia rygorystycznych norm, dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom, takim jak przedsiębiorstwo Usługi Transportowe Mariusza Majzyka. Doświadczeni pracownicy nie tylko zadbają o odpowiednie zabezpieczenie towaru i jest transport na miejsce, ale też zajmą się rozładunkiem towaru.

Opracowanie:

Usługi Transportowe Mariusz Mojzyk

Lewin Brzeski , Rynek 8 lok. 1

 • tel. 666 182 742

Podziel się