Artykuł sponsorowany Jakie usługi transportowe świadczy firma A&Z Transport-Logistyka?

Jakie usługi transportowe świadczy firma A&Z Transport-Logistyka?

Samochodowe usługi transportowe są podstawą działalności firmy A&Z Transport-Logistyka, która istnieje od 2000 roku a jej siedziba znajduje się w wielkopolskim Stęszewie. Szybko i sprawnie realizuje zadania zlecane przez przedsiębiorców i osoby prywatne. Przedstawiana firma przewozi drobnicę oraz ładunki całopojazdowe. Po więcej informacji o jej ofercie odsyłamy do poniższego artykułu.

Krajowy i międzynarodowy transport samochodowy

Co trzeba wiedzieć o usługach firmy A&Z Transport-Logistyka skierowanych do przedsiębiorstw i klientów prywatnych? Przede wszystkim to, że dzielą się na trzy wersje. Pierwsza to samochodowy transport krajowy ładunków o wadze od 1 do 24 ton. Obejmuje wiele różnych towarów z wyjątkiem materiałów sypkich i płynnych. Kierowcy odbierają je z miejsc wskazanych przez zleceniodawców. Klienci mogą też samodzielnie dostarczyć przesyłki do baz w Stęszewie, Katowicach i Czatolinie. Wielkopolska firma oferuje standardowy oraz ekspresowy przewóz towarów. Do dyspozycji zleceniodawców jest też krajowa spedycja. Obejmuje między innymi przeładunek, pakowanie i oznaczanie paczek. To nie wszystkie usługi transportowe.

A&Z Transport-Logistyka dysponuje rozbudowaną flotą pojazdów. To pozwala na dopasowanie pojemności samochodu do potrzeb klienta. Natomiast kolejny element oferty to drobnicowy i całopojazdowy transport międzynarodowy towarów do 24 ton. Wspomniana renomowana firma przewozowa działa na terenie UE, przede wszystkim na obszarze:

  • Niemiec,

  • Belgii,

  • Holandii,

  • Francji.

Co ważne, poza transportem dostępna jest międzynarodowa spedycja towarów. Tak jak i profesjonalna konfekcja. W jej skład wchodzi kilka przydatnych prac. Mamy tu na myśli łączenie pojedynczych produktów w pakiety, etykietowanie, przepakowywanie czy klejenie kartonów.

Bezpieczny transport specjalny

Warto wiedzieć, że wielkopolski przewoźnik, przygotował ofertę specjalną. Przedsiębiorstwo spełnia wymogi dotyczące przeładunku i transportu materiałów niebezpiecznych. Więcej na ten temat mówi pracownik firmy A&Z Transport-Logistyka świadczącej też usługi magazynowe:

Do materiałów niebezpiecznych należą te, których przewóz może być niebezpieczny dla środowiska i mienia. Jak również zagrażać życiu, zdrowiu oraz bezpieczeństwu ludzi i zwierząt. Transport takich towarów regulują przepisy krajowe i międzynarodowe.

Materiały niebezpieczne zostały podzielone na 9 podstawowych klas. A&Z przewozi większość, wyjątek stanowią te zaliczane do grup 1 (materiały wybuchowe) i 7 (materiały promieniotwórcze). Zatem zdecydowanie warto skorzystać z usług tej firmy.

Opracowanie:

A&Z Transport-logistyka

Stęszew , Powstańców Wielkopolskich 51

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas