Materiał Partnera Jakie usługi dodatkowe świadczą najlepsze firmy taksówkarskie?

Jakie usługi dodatkowe świadczą najlepsze firmy taksówkarskie?

Taksówka to najwygodniejszy sposób podróżowania po mieście – w szczególności po takim, w którym nie mieszkamy na stałe, a zależy nam na jak najszybszym dotarciu do określonego celu. I choć usługi tego typu zdecydowanie najbardziej kojarzą się z przewozem osób z jednego miejsca do drugiego, to warto wiedzieć o tym, że w ofercie wyróżniających się na rynku firm można znaleźć znacznie więcej. O czym konkretnie mowa?

Co wchodzi w zakres zleceń stałych?

Zamówienie taksówki jest banalnie proste. Wystarczy sięgnąć po telefon, wskazać adres oraz interesującą nas godzinę. Po dotarciu na miejsce należy uiścić opłatę. To w zasadzie wszystko. Nie powinien dziwić zatem fakt, że ogromna większość klientów postrzega przewóz taksówką jako usługę jednorazową. Rzadko kto zdaje sobie jednak sprawę, iż można liczyć na znacznie więcej. Mowa tutaj oczywiście o tzw. usługach stałych. Co obejmują? Doświadczony taksówkarz możne zająć się m.in. odbiorem naszych dzieci ze szkoły i sprawnym przewiezieniem ich do domu.

Dzięki temu rodzice zyskują absolutną pewność co do tego, że ich pociechy znajdą się w wyznaczonym miejscu nie tylko punktualnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. W tym miejscu pojawia się jednak bardzo ważne pytanie dotyczące cen. Sami zainteresowani nie mają się o co martwić. Nawiązanie stałej współpracy wycenia się indywidualnie, dzięki czemu przygotowana oferta zawsze jest dostosowana do indywidualnych potrzeb. Co jeszcze warto wiedzieć?

Taxi to nie tylko przewóz osób

Okazuje się również, że taksówka wcale nie musi służyć jedynie do przewozu osób. Aby sprostać rosnącym z roku na rok oczekiwaniom klientów, najlepsi usługodawcy, do których z pewnością zalicza się firma taksówkarska prowadzona przez Dariusza Smolarka, gwarantują kompleksowe wsparcie na wielu innych płaszczyznach. W zależności od potrzeb klienta oferta może obejmować m.in.:

  • przywiezienie zakupów prosto pod wskazany adres wraz z wniesieniem,
  • pomoc w uruchomieniu samochodu, w sytuacji, w której akumulator uległ rozładowaniu,
  • pomoc z wymianą koła,
  • oraz nawet przewóz zwierząt domowych.

Jak zatem wyraźnie widać, usługi obejmują znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać. Sprawia to, że taksówka wcale nie musi być traktowana jedynie w kategoriach kryzysowej alternatywy transportu. Wszyscy zainteresowani mogą obecnie liczyć nie tylko na najwyższy standard obsługi i wygodną podróż, ale także na najatrakcyjniejsze ceny. Trzeba wspomnieć również o tym, że za wykonaną usługę klienci mogą zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą – co jest oczywiście niezwykle komfortowe.  

Opracowanie:

Dariusz Smolarek

Zduńska Wola , Spacerowa 93 lok. 42

  • tel. 661 559 005

Podziel się