Materiał Partnera Jaki samochód wybrać do międzynarodowego przewozu osób?

Jaki samochód wybrać do międzynarodowego przewozu osób?

Zdecydowałeś się na prowadzenie działalności w zakresie międzynarodowego przewozu osób? Gratulujemy! Przed Tobą dużo formalności, ale i mnóstwo satysfakcji oraz sukcesów. Najważniejsza decyzja również przed Tobą. Na zakup, jakiego busa się zdecydować, aby komfort Twoich pasażerów był jak największy, wybrany model jak najmniej awaryjny, a cena przyjemna dla portfela?

Wybór odpowiedniego modelu

Busy do przewozu osób międzynarodowych powinny być nie tylko niezawodne, ale i komfortowe dla pasażerów, którzy spędzą w jego środku wiele godzin. Decydując się na zakup konkretnego modelu, weź pod uwagę kluczowe czynniki takie jak spalanie, wielkość samochodu, a także cenę czy Twoje zaufanie do danego producenta. Przewóz osób to na tyle odpowiedzialne zajęcie, że nie powinieneś stawiać na półśrodki.

Jakie samochody są najczęściej polecane? 

Zapytaliśmy eksperta w branży międzynarodowego przewozu osób, firmę Tony Transport o modele pojazdów, które polecają na początek. Pierwsze miejsce w rankingu zajęła firma Opel. Czym się wyróżnia ten producent? Użytkownicy zwracają uwagę na dobrą cenę, zadowolenie klientów oraz bezawaryjność, która jest kluczowa. Kolejnym polecanym samochodem jest Renault Traffic. Kierowcy cenią go za niezawodność, niskie spalanie i wytrzymałość, a także polecają za względnie tani serwis. Jak wspomina nasz ekspert, jeśli masz więcej wolnych środków na zakup pojazdu, to warto postawić na markę premium np. Mercedesa Sprinter. W przypadku tego modelu komfort podróżowania jest niewątpliwie najlepszy, ale musimy liczyć się ze znacznie większym spaniem i serwisowaniem, w tym wymianą części zamiennych. 

Na co się zdecydować?

Jak możesz zauważyć, nie będzie to prosta decyzja. Musisz zdecydować, co jest dla Ciebie najważniejsze – komfort pasażerów, wysokość spalania a może bezawaryjność i względnie tanie serwisowanie? Pamiętaj, że spędzisz w tym pojeździe długie godziny, więc zdecyduj mądrze i czuj się w nim jak najlepiej. 


Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas